Detail materiálu pro radu čj. RK-17-2007-34

RK-17-2007-34.doc
Číslo jednacíRK-17-2007-34
NázevVeřejná zakázka malého rozsahu na služby - Krajská komunikační kampaň k třídění využitelných odpadů a zpětnému odběru elektrozařízení 2007
Zpracoval E. Navrátilová
Předkládá P. Hájek
Popis problémuDne 19. 3. 2007 náměstek hejtmana Pavel Hájek schválil zadání veřejné zakázky malého rozsahu formou "Podmínek pro předložení nabídky" dle schválených "Pravidel Rady kraje Vysočina pro zadávání veřejných zakázek v podmínkách kraje Vysočina a příspěvkových organizací zřizovaných krajem Vysočina" na akci Krajská komunikační kampaň k třídění využitelných odpadů a zpětnému odběru elektrozařízení 2007. Důvodem záměru zadat veřejnou zakázku je plnění "Dodatku č.3 Smlouvy o řešení pilotního projektu" uzavřeného se společností EKO-KOM, a.s (schváleného RK usnesením č. 0079/03/2007/RK) a plnění smlouvy o spolupráci na řešení projektu "Zpětný odběr elektrozařízení na území kraje Vysočina" se společností ASEKOL s.r.o. (schváleného RK usnesením č. 0269/08/2007/RK). Odbor životního prostředí ve spolupráci s odborem majetkovým zrealizoval soutěž.
Náměstek hejtmana schválil dne 19. 3. 2007 seznam 9-ti zájemců o veřejnou zakázku malého rozsahu, kteří byli následně vyzváni k podání nabídky.
Zasedání hodnotící komise ve složení schváleném náměstkem hejtmana se uskutečnilo dne 27. 4. 2007. Komise převzala od odboru životního prostředí celkem 4 nabídky v zalepených, neporušených obálkách, opatřených na uzavření razítkem. Komise zkontrolovala, posoudila a vyhodnotila podané nabídky a ze svého jednání pořídila "Zápis o posouzení a hodnocení nabídek", který je předkládán v příloze č. 1 materiálu RK-17-2007-34. Komise konstatovala, že jedna nabídka vyhověla podmínkám pro předložení nabídky z hlediska úplnosti a tři z předložených nabídek navrhla zadavateli k vyloučení z další účasti v soutěži.
Komise při hodnocení nabídky postupovala dle kritérií vyhlášených zadavatelem, členové komise provedli hodnocení nabídky a součtem ohodnocení jednotlivých členů komise bylo provedeno celkové vyhodnocení nabídky.
Návrh řešení Hodnotící komise doporučila zadavateli zadat veřejnou zakázku malého rozsahu uchazeči: FI Konsult s.r.o., se sídlem Soborská 8/1302, Praha 6, PSČ 160 00, která se v hodnocení umístila na prvním místě. Dne 9. 5. 2007 na základě doporučení hodnotící komise rozhodl náměstek hejtmana o nejvhodnější nabídce, kterou je nabídka firmy FI Konsult s.r.o., se sídlem, Soborská 8/1302, Praha 6, PSČ 160 00. Rozhodnutí zadavatele o výběru nejvhodnější nabídky je přílohou č. 2 materiálu RK-17-2007-34.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
bere na vědomí
rozhodnutí náměstka hejtmana Pavla Hájka o výběru nejvhodnější nabídky podané v soutěži zadané jako veřejná zakázka malého rozsahu na služby: Krajská komunikační kampaň k třídění využitelných odpadů a zpětnému odběru elektrozařízení 2007. Nejvhodnější nabídkou je nabídka firmy FI Konsult s. r. o., se sídlem, Soborská 8/1302, Praha 6, PSČ 160 00.
Odpovědnost odbor životního prostředí
Termín duben 2006