Detail materiálu pro radu čj. RK-37-2006-20

RK-37-2006-20.doc
Číslo jednacíRK-37-2006-20
NázevII/344 Dolní Krupá - obchvat, informace o uzavření dodatku ke smlouvě o dílo
Zpracoval H. Strnadová
Popis problémuOdbor majetkový zadal v březnu 2006 vypracování technické studie ve variantách a dokumentace pro územní řízení na akci "II/344 Dolní Krupá - obchvat". V průběhu zpracování projektové dokumentace došlo ke schválení páteřní sítě kraje Vysočina a na základě toho došlo k upřesnění navrhované kategorie silnice na S 9,5/70 (60). V průběhu zpracování a projednávání variant obchvatu byl rozšířen ze strany kraje Vysočina požadavek na vypracování varianty průtahu obcí Dolní Krupá.
Návrh řešení Na výše uvedené dodatečně objednané práce na akci "II/344 Dolní Krupá - obchvat" byl uzavřen dne 13. 7. 2006 dodatek č.1 ke smlouvě o dílo na prodloužení termínu dokončení a předání díla. Na výše uvedené dodatečně objednané práce rozhodl náměstek hejtmana Václav Kodet dne 13. 12. 2006 uzavřít dodatek č. 2 ke smlouvě o dílo ve výši 387 920,- Kč bez DPH (původní cena 3 200 000,- bez DPH) a upřesnění termínu dokončení dokumentace pro územní rozhodnutí vybrané varianty. Cena dodatečně objednaných prací byla stanovena na základě předložené cenové kalkulace, která používá hodinové sazby ze zadávacího řízení na zhotovitele projektové dokumentace.
Podle Čl. 3 odst. (12), Pravidel Rady kraje pro zadávání veřejných zakázek v podmínkách kraje Vysočina a příspěvkových organizací zřizovaných krajem Vysočina, rozhodnutí o uzavření dodatku smlouvy v průběhu plnění veřejné zakázky přísluší hejtmanovi, náměstkovi hejtmana nebo gesčnímu radnímu. O rozhodnutí bude informována rada kraje na nejbližším zasedání.
Financování dodatečně objednaných prací bude realizováno z rozpočtu kraje Vysočina v roce 2007 v rámci kapitoly Nemovitý majetek, Investice v dopravě, příloha M4.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
bere na vědomí
uzavření dodatku č.1 a dodatku č.2 ke smlouvě o dílo na vypracování technické studie a dokumentace pro územní řízení na akci "II/344 Dolní Krupá - obchvat".
Termín 19. prosince 2006