Detail materiálu pro radu čj. RK-37-2006-06

RK-37-2006-06.doc  RK-37-2006-06pr1.doc  RK-37-2006-06pr2.xls
Číslo jednacíRK-37-2006-06
NázevNávrh na uzavření dodatku ke smlouvě o poskytnutí podpory z Fondu Vysočiny v rámci grantového programu Rozvoj mikroregionů 2006
Zpracoval L. Hrůza
Předkládá M. Černý
Popis problémuV průběhu měsíce července 2006 byly s příslušnými příjemci uzavřeny Smlouvy o poskytnutí podpory v rámci grantového programu Fondu Vysočina Rozvoj mikroregionů 2006. Předmětem podpory byly projekty rozdělené do dvou podprogramů:
a) Projekty zaměřené na vzdělávání a poradenství v oblasti rozvoje venkova a obnovy vesnice přesahující možnosti i potřeby obce, zpravidla regionálního významu, zahrnující částečnou úhradu nákladů na manažera svazků obcí a na pořádání vzdělávacích akcí pro obce mikroregionu a jejich samosprávu.
b) Integrované projekty venkovských mikroregionů zahrnující výstavbu, rekonstrukci nebo opravu majetku svazku obcí nebo majetku konkrétní obce včetně zpracování projektové dokumentace.
V případě podprogramu a) patřily mzdové a cestovní náklady příjemce mezi přijatelné výdaje, u podprogramu b) mezi nepřijatelné. Při sestavovaní návrhů smluv však byly omylem mzdové a cestovní náklady příjemce uvedeny jako nepřijatelný výdaj u obou podprogramů.
Návrh řešení Odbor regionálního rozvoje Krajského úřadu kraje Vysočina navrhuje uzavření Dodatku č 1. ke Smlouvě o poskytnutí podpory se všemi 14 příjemci podpořenými v rámci podprogramu a) dle materiálu RK-37-2006-06, př. 1. Tímto krokem dojde k nastolení souladu mezi Výzvou příslušného grantového programu a následně uzavřenou Smlouvou o poskytnutí podpory.
StanoviskaStanoviska nevyžádána
rozhoduje uzavřít
Dodatek č. 1 ke smlouvě o poskytnutí podpory se všemi příjemci uvedenými v materiálu
RK-37-2006-06, př. 2 ve znění uvedeném v materiálu RK-37-2006-06, př. 1.
Odpovědnost Odbor regionálního rozvoje Krajského úřadu kraje Vysočina
Termín 31. 12. 2006