Detail materiálu pro radu čj. RK-28-2006-41

RK-28-2006-41.doc
Číslo jednacíRK-28-2006-41
NázevVeřejná zakázka malého rozsahu: "Zajištění kopírovacích služeb"
Zpracoval I. Šteklová
Předkládá M. Kalivoda
Popis problémuDne 17. 8. 2006 hejtman kraje schválil "Podmínky pro předložení nabídek" dle h Pravidel Rady kraje Vysočina pro zadávání veřejných zakázek v podmínkách kraje Vysočina a příspěvkových organizací zřizovaných krajem Vysočina ze dne 27. 6. 2006 (dále jen "Pravidla")na výběr poskytovatele služeb "Zajištění kopírovacích služeb". Odbor sekretariátu hejtmana s odborem majetkovým zrealizoval v souladu s Pravidly na základě podmínek pro předložení nabídek, seznamu oslovených zájemců a jmenování komise pro posouzení a hodnocení nabídek schválených hejtmanem kraje veřejnou zakázku malého rozsahu na akci "Zajištění kopírovacích služeb". Akce je kryta finančními prostředky z rozpočtu kraje Vysočina pro r. 2006.
Hejtman kraje schválil dne 17. 8. 2006 seznam 5 dodavatelů, kteří byli osloveni k podání nabídky. Nabídky byly předloženy formou zveřejnění výzvy na internetových stránkách kraje Vysočina dne 18. 8. 2006 a zasláním výzvy pěti dodavatelům téhož dne.
Jednání komise pro otevírání a hodnocení nabídek ve složení schváleném hejtmanem kraje se uskutečnilo dne 8. 9. 2005 v 10:00 hod. Jednání komise ze zúčastnili všichni jmenovaní členové komise. Komise obdržela písemné doklady prokazující splnění kvalifikačních předpokladů podle zadání veřejné zakázky malého rozsahu. Jedna nabídka byla vyloučena z důvodu doručení po termínu stanoveném ve výzvě. Po otevření obálek s nabídkami bylo komisí konstatováno, že nabídka firmy COPYFACE Michal Falat, IČ: 46694480, bude vyloučena z dalšího posouzení na základě zjištění, že k datu 20. 5. 2006 výše uvedené firmě zanikla živnost "Kopírovací služby". Tato skutečnost byla zjištěna z informativního výpisu a následně potvrzena sdělením odboru Obecního živnostenského úřadu Městského úřadu Dačice.
Komise při hodnocení nabídek postupovala dle kritérií vyhlášených zadavatelem v podmínkách pro předložení nabídek. Členové komise provedli hodnocení nabídek a součtem ohodnocení bylo provedeno celkové vyhodnocení nabídek.
Návrh řešení Na základě posouzení a vyhodnocení jednotlivých nabídek se komise shodla, že nejvhodnější nabídku na akci "Zajištění kopírovacích služeb " předložil uchazeč - firma SKORI s. r. o., IČ: 25984748, Květná 1382, 539 01 Hlinsko.
Tato firma předložila nabídku s nejnižší nabídkovou cenou modelové kalkulace ve výši
16 335,- Kč vč. DPH.
V kritériu záruky zajištění zakázky po stránce personální, technického vybavení, nabízené kapacity kopírovacích strojů, garance dodacích lhůt dosáhla tato nabídka nejvíce bodů.
Ostatní kritéria a podmínky stanovené zadavatelem v zadávací dokumentaci splnila. Hodnotící komise doporučuje zadavateli uzavřít s touto firmou smlouvu o dílo.
Hejtman kraje rozhodl dne 14. 9. 2006 o výběru nejvhodnější nabídky na akci "Zajištění kopírovacích služeb", kterou je uchazeč - firma SKORI s. r. o., IČ: 25984748, Květná 1382, 539 01 Hlinsko.

Dle Čl. 2 odst. 5 Pravidel je o rozhodnutí o zadání veřejné zakázky informována rada kraje na svém nejbližším zasedání formou předložení Rozhodnutí a Zápisu o posouzení a hodnocení nabídek.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
bere na vědomí
rozhodnutí hejtmana kraje o zadání veřejné zakázky malého rozsahu na dodavatele "Zajištění kopírovacích služeb" firmě SKORI s. r. o., IČ: 25984748, Květná 1382, 539 01 Hlinsko.
Odpovědnost OSH
Termín 19. 9. 2006