Detail materiálu pro radu čj. RK-24-2006-09

RK-24-2006-09.doc
Číslo jednacíRK-24-2006-09
NázevVeřejná zakázka "II/602 Velké Meziříčí - Jihlava, II.etapa" - výběr zhotovitele projektové dokumentace
Zpracoval H. Strnadová
Popis problémuOdbor majetkový společně s odborem dopravy a silničního hospodářství Krajského úřadu kraje Vysočina připravoval podklady akcí pro podání žádosti do 8. kola výzvy SROP. Pro podání žádosti bylo nutné do 31.7.2006 zajistit zpracování projektové dokumentace v nezbytně nutném rozsahu tak, aby mohlo být zajištěno ohlášení stavby a následně připravena projektová dokumentace pro zadání stavby. Rekonstrukce silnice II/602 odpovídá podmínkám programu SROP a II. etapa byla připravována jako náhradní projekt. Jedná se o úseky mezi Velkým Meziříčím a Jihlavou, které nebyly předmětem vypracování projektové dokumentace v I.etapě v celkové délce cca 18 km. Zbývající úseky silnice II/602 (Jihlava - Pelhřimov a Velké Meziříčí - hranice kraje Vysočina ) budou předmětem výběrového řízení dle zákona č. 137/2006 Sb. o veřejných zakázkách. Vzhledem k termínu podání žádosti nebylo možné z časových důvodů zadat veřejnou zakázku na vypracování podkladů pro podání žádosti a projektové dokumentace pro zadání stavby na II. etapu obvyklým způsobem.
Návrh řešení Dne 24. 7. 2006 náměstek hejtmana Václav Kodet rozhodl o přímém zadání veřejné zakázky dle materiálu RK-24-2006-09 př.1.
Nabídnutá cena byla posouzena jako cena obvyklá v místě plnění porovnáním s nabídkovými cenami na srovnatelné projekty.
Dle Čl. 2 odst. (6) Pravidel rady kraje Vysočina pro zadávání veřejných zakázek v podmínkách kraje Vysočina a příspěvkových organizací zřizovaných krajem Vysočina je o rozhodnutí informována rada kraje na svém nejbližším zasedání.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
bere na vědomí
rozhodnutí náměstka hejtmana Václava Kodeta o přidělení zakázky kraje na zhotovitele projektové dokumentace akce "II/602 Velké Meziříčí - Jihlava, II. etapa" firmě "Dopravoprojekt Ostrava spol. s r.o., Masarykovo náměstí 5, 702 00 Ostrava".
Termín 15. 8. 2006