Detail materiálu pro radu čj. RK-13-2006-32

RK-13-2006-32.doc  RK-13-2006-32pr1.doc  RK-13-2006-32pr2.doc
Číslo jednacíRK-13-2006-32
NázevPodmínky rozhodnutí SR a SF EU na financování projektů technické pomoci SROP
Zpracoval J. Moudrá, Z. Ganzwohlová
Předkládá J. Moudrá
Popis problémuRada kraje Vysočina (dále jen "Rada") schválila svým usnesením č. 1217/33/2004/RK předložení projektu "Info, publicita a odborné publikace v kraji Vysočina" a projekt "Monitoring a hodnocení v kraji Vysočina" v rámci priority 5 Společného regionálního operačního programu (dále jen "SROP"). V rámci těchto projektů jsou realizovány výdaje spojené s administrací projektů SROP na úrovni odd. Sekretariátu Regionální rady Regionu soudržnosti NUTS II Jihovýchod Krajského úřadu kraje Vysočina(dále jen "S-RR").
Dne 19. 4. 2006 byly na S-RR doručeny návrhy Podmínek pro projekt technické pomoci k Rozhodnutí o účasti státního rozpočtu a strukturálních fondů EU na financování projektu (dále jen "podmínky") pro oba výše uvedené projekty. Návrh podmínek je přílohou 1 a 2 tohoto materiálu.
Návrh řešení Obsah Podmínek je standardní a neobsahuje žádné skutečnosti, které by Kraj Vysočina nebyl schopen splnit.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
znění Podmínek pro projekt technické pomoci k Rozhodnutí o účasti státního rozpočtu a strukturálních fondů EU na financování projektů "Info, publicita a odborné publikace v kraji Vysočina" a projekt "Monitoring a hodnocení v kraji Vysočina.
Odpovědnost oddělení Sekretariátu Regionální rady
Termín 28. 4. 2006