Detail materiálu pro radu čj. RK-15-2006-38

RK-15-2006-38.doc
Číslo jednacíRK-15-2006-38
NázevRozhodnutí o přidělení veřejné zakázky na služby "Stravování zaměstnanců kraje Vysočina"
Zpracoval I. Šmídová
Předkládá E. Šarapatková
Popis problémuDne 31.1.2006 rada kraje usnesením č. 0151/04/2006/RK schválila zadání veřejné zakázky na služby "Stravování zaměstnanců kraje Vysočina" formou nadlimitní veřejné zakázky na služby v otevřeném řízení dle zákona č. 40/2004 Sb., o veřejných zakázkách dle materiálu RK-04-2006-32, př1 a jmenovala hodnotící komisi pro otevírání obálek, posouzení a hodnocení nabídek ve složení dle doplněného materiálu RK-04-2006-32, př2.
Předmětem zakázky je dodání poukázek v nominální hodnotě 60 Kč v předpokládaném objemu 65 tisíc kusů poukázek za rok. Nabídky hodnoceny podle ekonomické výhodnosti dle schválených 2 kritérií:
1. Počet stravovacích zařízení přijímajících poukázky ve vzdálenosti 800 m od sídla kraje Vysočina, Žižkova 57 Jihlava (vzdálenost měřena vzdušnou čarou, tj. kružnice o poloměru 800 m se středem v místě vstupu do sídla kraje) - váha 0,60
2. Počet stravovacích zařízení přijímajících poukázky na území kraje Vysočina - váha 0,40
Na základě dotazu uchazeče o veřejnou zakázku bylo kritérium 1 upřesněno tak, že v nabídce bude uveden seznam všech stravovacích zařízení, jejichž adresa je ve vymezeném území anebo jejichž adresa je v ulici, která vymezené území protíná.
Odbor sekretariátu ředitele v souladu s usnesením rady kraje zrealizoval veřejnou zakázku. Ve stanoveném termínu byly podány dvě nabídky. Jednání hodnotící komise ve složení schváleném zadavatelem se uskutečnilo dne 20.4.2006. Zpráva o hodnocení nabídek a tabulka hodnocení je přílohou č. 1 tohoto materiálu RK-15-2006-38,př1.
Návrh řešení Hodnotící komise navrhuje zadavateli rozhodnout, že dodavatelem služby veřejné zakázky "Stravování zaměstnanců kraje Vysočina" bude uchazeč Sodexho Pass Česká republika a.s..
Podle Čl. 2 odst. (5) "Pravidel Rady kraje Vysočina pro zadávání veřejných zakázek, zakázek kraje Vysočina a zakázek příspěvkových organizací zřizovaných krajem Vysočina" rozhoduje o přidělení veřejné zakázky rada kraje.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
rozhodla
o přidělení veřejné zakázky na dodavatele "Stravování zaměstnanců kraje Vysočina" uchazeči Sodexho Pass Česká republika a. s., IČ 61860476 a
ukládá
odboru sekretariátu ředitele oznámit výsledek zadávacího řízení a zahájit jednání s vybraným uchazečem o uzavření smlouvy.
Odpovědnost odbor sekretariátu ředitele, odbor majetkový
Termín červen 2006