Detail materiálu pro radu čj. RK-10-2006-41

RK-10-2006-41.doc
Číslo jednacíRK-10-2006-41
NázevŽádost o změnu rozhodnutí a Smlouvy o financování grantového schématu 4.1.2
Zpracoval I. Malá
Předkládá M. Černá
Popis problémuRada kraje Vysočina (dále jen "rada") schválila dne 1. 3. 2005 usnesením č. 0277/10/2005/RK (Rada kraje schvaluje změnu Žádosti o grantové schéma Podpora regionálních a místních služeb cestovního ruchu v kraji Vysočina podle materiálu RK-10-2005-12, př. 1) poslední verzi Žádost o Grantové schéma Podpora regionálních a místních služeb cestovního ruchu v kraji Vysočina (dále jen "Žádost").

Na základě informací, které poskytl gestorovi sběr projektových záměrů, nebyly do struktury financování zahrnuty prostředky na soukromé spolufinancování (prostředky nestátních neziskových organizaci, dále jen "NNO", na financování předloženého projektu).

V druhé výzvě byla přiznána podpora NNO a proto je nutné upravit v Žádosti strukturu financování, tak aby odpovídala této skutečnosti.

Zahrnutí předpokládané výše soukromého spolufinancování (příspěvek NNO) nemá vliv na výši spolufinancování kraje, ani na poskytnuté prostředky ze strutkturálního fondu.

Gestor grantového schématu zapracoval změny Žádosti dle materiálu RK-10-2006-41, př. 1. Žádost o změnu je dle čl. 9.14.2. Operačního manuálu pro grantová schémata implementovaná v rámci SROP nutné předložit pobočce Centra pro regionální rozvoj (dále jen "CRR"), která posoudí způsob řešení a vypracuje návrh Dodatku smlouvy.
Návrh řešení Gestor grantového schématu v rámci podopatření 4.1.2 navrhuje Radě kraje Vysočina schválit upravenou Žádost dle materiálu RK-10-2006-41, př.1 a pověřit odbor regionálního rozvoje zasláním žádosti o změnu Rozhodnutí a Smlouvy na pobočku CRR. Rozhodnutí a Smlouva o financování grantového schématu jsou uvedeny v materiálu RK-10-2006-41, př. 2.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
změnu Žádosti o Grantové schéma Podpora regionálních a místních služeb cestovního ruchu v kraji Vysočina dle materiálu RK-10-2006-41, př. 1,
pověřuje
ORR zasláním žádosti o změnu Rozhodnutí a Smlouvy na pobočku CRR.
Odpovědnost Odbor regionálního rozvoje Krajského úřadu kraje Vysočina
Termín 5. duben 2006