Detail materiálu pro radu čj. RK-06-2006-32

RK-06-2006-32.doc
Číslo jednacíRK-06-2006-32
NázevVeřejná zakázka na služby "Severojižní propojení kraje Vysočina" - zpracování projektové dokumentace
Zpracoval H. Strnadová
Popis problému"Program Iniciativy Společenství Interreg III A Česká Republika - Rakousko na období 2004 - 2006" (dále jen "Program") podporuje spolupráci příhraničních regionů. Projekty s přeshraničním dopadem zde realizované a splňující podmínky "Programu" mají šanci na 75% dotaci uznatelných nákladů z prostředků Evropského fondu regionálního rozvoje (dále jen "ERDF"). Na české straně podporovaného území o tyto prostředky soutěží tři kraje: Vysočina, Jihočeský a Jihomoravský.
Rada kraje usnesením 0131/05/2004/RK souhlasila se zadáním rámcové plánovací studie na akci " Severojižní propojení kraje Vysočina", která byla vypracována v roce 2004.
Odbor dopravy a silničního hospodářství společně s odborem majetkovým vytipoval projektové záměry, které navazují na tuto rámcovou plánovací studii. Svým zaměřením odpovídají "Programu" a mohou být podány v roce 2005. Žádost byla podána v říjnu 2005.
Dopisem ze dne 2.2.2006 byla Sekretariátem regionální rady regionu soudržnosti NUTS II Jihovýchod Krajského úřadu kraje Vysočina oznámeno, že projekt byl doporučen ke kofinancování z programu Interreg IIIA Česká republika - Rakousko.
Návrh řešení Návrh předpokládá zadat nadlimitní veřejnou zakázku formou otevřeného řízení podle zákona č. 40/2004 Sb., o veřejných zakázkách, v platném znění, na výběr zhotovitele projektových prací na akci "Severojižní propojení kraje Vysočina". Rozsah předmětu zadání je vymezen zadávací dokumentací, která je přílohou RK-06-2006-32, př.1
Materiál RK-06-2006-32, př. 2 obsahuje návrh hodnotící komise.
V souladu s Pravidly pro zadávání veřejných zakázek a zakázek kraje Vysočina, bude členem hodnotící komise člen/členové zastupitelstva kraje Vysočina. Rada jmenovitě určí člena/členy a náhradníka/náhradníky.

K zadání veřejné zakázky se navrhují termíny:
zaslání oznámení zadávacího řízení k uveřejnění na stránkách Centrální adresy 22.2.2006
zveřejnění oznámení 1. 3.2006
lhůta pro podání nabídky 24. 4.2006
první jednání hodnotící komise 26. 4.2006
předložení výsledků posouzení a hodnocení nabídek k projednání a rozhodnutí do rady kraje
2.května 2006

Způsob hodnocení nabídek: nejnižší cenová nabídka
Ostatní kritéria jsou pevně nastavena (nehodnotí se)
Doba plnění: nejpozději do 14. 3. 2007
Požadavky na prokázání základních kvalifikačních předpokladů budou požadovány v plném rozsahu v souladu se zákonem.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
zadání nadlimitní veřejné zakázky na výběr zhotovitele projektových prací na akci "Severojižní propojení kraje Vysočina" formou otevřeného řízení v rozsahu zadávací dokumentace;
jmenuje
hodnotící komisi ve složení dle doplněného materiálu RK-06-2006-32, př. 2; a
ukládá
odboru majetkovému zajistit realizaci veřejné zakázky na základě schváleného zadání v navržených termínech.
Termín dle schválených termínů