Detail materiálu pro radu čj. RK-06-2006-25

RK-06-2006-25.doc
Číslo jednacíRK-06-2006-25
NázevVeřejná zakázka na služby "II/128 Pacov - Lukavec" zpracování projektové dokumentace - výběr nejvhodnější nabídky
Zpracoval H.Strnadová
Předkládá P.Kolář
Popis problémuDne 2.1. 2006 náměstek hejtmana kraje schválil zadání podlimitní veřejné zakázky na služby formou jednacího řízení bez uveřejnění podle zákona č. 40/2004 Sb., o veřejných zakázkách v platném znění na výběr zpracovatele projektové dokumentace ve stupni TS a DÚR na akci "II/128 Pacov - Lukavec".

Odbor majetkový zrealizoval zadání veřejné zakázky. Dne 2.1.2006 byla zaslána pěti zájemcům zadávací dokumentace.

Lhůta pro podání nabídek byla zadavatelem stanovena na 26.1. 2006 do 0900 hod. V této lhůtě podaly své nabídky 4 uchazeči o veřejnou zakázku. Jeden uchazeč se z účasti omluvil. Doručené nabídky byly předány hodnotící komisi, která byla dne 2.1.2006 jmenována náměstkem hejtmana kraje. Jednání hodnotící komise proběhlo dne 26.1.2006. Jednání komise bylo zahájeno ve 1000 hod. Hodnotící komise zahájila svoji činnost ustanovením předsedy a místopředsedy komise a následně přistoupila k otevírání obálek a kontrole nabídek v souladu s § 59, odst. 3 zákona č. 40/2004 Sb. Hodnotící komise byla seznámena s celkovou nabídnutou cenou jednotlivých uchazečů, a s výsledkem posouzení nabídek - bylo posuzováno zda je nabídka zpracována v požadovaném jazyce, podepsána oprávněnou osobou a zda je úplná z hlediska požadovaného obsahu. Kontrole vyhověli všechny nabídky. Ze svého jednání pořídila hodnotící komise Protokol o otevírání obálek s nabídkami vč. příloh a Protokol o jednání hodnotící komise. Otevírání obálek ani jednání se nezúčastnil žádný zástupce uchazečů, kteří podali nabídky.
Dne 26.1.2006 v 10:15 hod. hodnotící komise pokračovala ve své činnosti. Hodnotící komise nenavrhla zadavateli k vyloučení z dalšího posuzování a hodnocení žádného z uchazečů. Dále pokračovala hodnotící komise posouzením a hodnocením nabídek, které vyhověly z hlediska zpracování v požadovaném jazyce, úplnosti obsahu a byly podepsány oprávněnou osobou. Z posouzení a hodnocení nabídek komise pořídila Zprávu o posouzení a hodnocení nabídek - materiál RK-06-2006-25, př. 1. Výsledek hodnocení - pořadí jednotlivých nabídek je uvedeno ve Zprávě o posouzení a hodnocení nabídek. Kritériem stanoveným zadavatelem pro hodnocení předložených nabídek z hlediska jejich pořadí byla celková výše nabídkové ceny.
Návrh řešení Návrh usnesení předpokládá rozhodnout o nejvhodnější nabídce v souladu se závěry hodnotící komise.
Dle hodnocení kritéria stanoveného zadavatelem ve výzvě k jednání je hodnotící komisí jako nejvhodnější hodnocena nabídka uchazeče: "PRAGOPROJEKT a.s., K Ryšánce 1668/16, 147 54 Praha 4".
Pořadí nabídek je uvedeno ve Zprávě o posouzení a hodnocení nabídek (RK-06-2006-25,
př. 1)
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
rozhodla
o přidělení veřejné zakázky na služby - zpracování projektové dokumentace ve stupni TS a DÚR "II/128 Pacov - Lukavec" uchazeči "PRAGOPROJEKT a.s., K Ryšánce 1668/16,
147 54 Praha 4" a
ukládá
odboru majetkovému oznámit výsledek soutěže a zahájit jednání s vybraným uchazečem o uzavření smlouvy o dílo.
Termín březen 2006