Detail materiálu pro radu čj. RK-06-2006-20

RK-06-2006-20.doc
Číslo jednacíRK-06-2006-20
NázevZakázka kraje "II/150 Havlíčkův Brod - Okrouhlice" - výběr zhotovitele projektové dokumentace ve stupni PTS a DÚR"
Zpracoval H.Strnadová
Předkládá P.Kolář
Popis problémuDne 28.12.2005 náměstek hejtmana kraje schválil zadání zakázky kraje formou "Podmínek pro předložení nabídek" dle schválených Pravidel pro zadávání veřejných zakázek a zakázek kraje Vysočina na výběr zhotovitele projektové dokumentace ve stupni PTS a DÚR na akci: "II/150 Havlíčkův Brod - Okrouhlice". Odbor majetkový v souladu s Pravidly pro zadávání veřejných zakázek a zakázek kraje Vysočina zrealizoval soutěž.
Náměstek hejtmana kraje schválil dne 28.12.2005 seznam 3 zájemců o zakázku kraje Vysočina, kteří byli vyzváni k podání nabídky. Dodatečně se do soutěže žádný uchazeč nepřihlásil.
Jednání hodnotící komise ve složení schváleném náměstkem hejtmana kraje se uskutečnilo dne 25.1.2006 v 11:00 hod. Hodnotící komise převzala od odboru majetkového celkem 3 nabídky v zalepených, neporušených obálkách, opatřených na uzavření razítkem. Hodnotící komise zkontrolovala, posoudila a vyhodnotila podané nabídky a ze svého jednání pořídila zápis, který je přílohou 1 materiálu RK-06-2006-20. Komise konstatovala, že všechny nabídky vyhověly podmínkám pro předložení nabídky z hlediska úplnosti a žádnou z předložených nabídek nenavrhla zadavateli k vyloučení z další účasti v soutěži.
Dále proběhlo hodnocení jednotlivých nabídek. Komise při hodnocení nabídek postupovala způsobem vyhlášeným zadavatelem v podmínkách soutěže, tj. podle výše nabídkové ceny.
Akce je kryta z rozpočtu kraje Vysočina na rok 2006.
Návrh řešení Hodnotící komise doporučila zadavateli, aby jako nejvhodnější vyhlásil nabídku uchazeče
"Sdružení II/150 Havlíčkův Brod - Okrouhlice", vedoucí účastník sdružení: DMC Havlíčkův Brod s.r.o., Průmyslová 941, 580 01 Havlíčkův Brod, která se v hodnocení umístila na prvním místě. Uchazeč nabídl nejnižší celkovou cenu vč. DPH ve výši 1 451 800,- Kč.
Na základě doporučení hodnotící komise rozhodl náměstek hejtmana kraje dne 6.2.2006 o zadání zakázky kraje uchazeči Sdružení II/150 Havlíčkův Brod - Okrouhlice, vedoucí účastník sdružení: DMC Havlíčkův Brod s.r.o., Průmyslová 941, 580 01 Havlíčkův Brod.
Dle Čl. 3 odst. (2) Pravidel pro zadávání veřejných zakázek a zakázek kraje Vysočina je o rozhodnutí informována rada kraje na svém nejbližším zasedání.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
bere na vědomí
rozhodnutí náměstka hejtmana kraje o přidělení zakázky kraje na zhotovitele projektové dokumentace ve stupni VS a PTS akce "II/150 Havlíčkův Brod - Okrouhlice" firmě "Sdružení II/150 Havlíčkův Brod - Okrouhlice", vedoucí účastník sdružení: DMC Havlíčkův Brod s.r.o., Průmyslová 941, 580 01 Havlíčkův Brod.
Termín 21. 2. 2006