Detail materiálu pro radu čj. RK-32-2005-21

RK-32-2005-21.doc  RK-32-2005-21pr1.doc
Číslo jednacíRK-32-2005-21
NázevDodatek č. 1 ke kupní smlouvě s firmou OPTOKON Co., Ltd., spol. s r. o.
Zpracoval P. Pavlinec
Předkládá P. Pavlinec
Popis problémuKraj Vysočina na základě usnesení Rady kraje 1529/39/2004/RK uzavřel kupní smlouvu s firmou OPTOKON Co., Ltd., spol. s r. o. na nákup trasy optických vláken Jihlava - Havlíčkův Brod pro projekt ROWANet. V rámci téže veřejné zakázky byla uzavřena smlouva s firmou SELF Servis spol. s .r.o. na trasu Šlapánov - Bystřice n. P. Vzhledem k tomu, že v rámci zakázky nebylo možné ošetřit vzájemné napojení tras těchto dodavatelů na území obce Šlapánov v jednotném zařízení inicioval odbor informatiky jednání, které vyústilo v následující návrh.
Návrh řešení V konečné topologii severní trasy sítě ROWANet se stal uzel Havlíčkův Brod neprůběžný (t.j. nenavazují na něj další trasy ), je kapacita 4 optických vláken nadbytečná. Pro spojení dodavatelů na území obce Šlapánov v telekomunikačním kontejneru "Šachotín" je třeba trasu doplnit o 3,7 km úsek o čtyřech optických vláknech. Návrh dodatku smlouvy s firmou Optokon přiložený k tomu materiálu navrhuje převod jednoho vlákna z úseku Šlapánov - Havlíčkův Brod (13,670 km) na 4 vlákna trasy Šlapánov obec - kontejner "Šachotín" a navýšení ceny zboží o 53.666,- Kč na celkových 3.608.196,- Kč včetně DPH.
StanoviskaOdbor sekretariátu ředitele a krajského živnostenského úřadu:
Dodatek č. 1 ke kupní smlouvě ze dne 5. 5. 2005 (příloha č. 1) je v souladu s obecně závaznými právními předpisy.
dodatek č.1 ke kupní smlouvě s firmou OPTOKON Co., Ltd., spol. s r. o. ze dne
5. května 2005.