Detail materiálu pro radu čj. RK-26-2005-36

RK-26-2005-36.doc
Číslo jednacíRK-26-2005-36
NázevDelegování zástupců zřizovatele do hodnotící komise
Zpracoval J. Koten
Předkládá V. Švarcová
Popis problémuNemocnice Nové Město na Moravě, příspěvková organizace, Žďárská 610, 592 31 Nové Město na Moravě (dále jen nemocnice), potřebuje zajistit dodavatele na veřejnou zakázku:
* "Ultrazvukový přístroj vyšší kategorie" ve smyslu zákona č. 40/2004 Sb., o veřejných zakázek, v platném znění. Způsob zadání veřejné zakázky byl schválen majetkovým odborem Krajského úřadu. Oznámení zadávacího řízení bylo zveřejněno na Centrální adrese pod evidenčním číslem 50011565 od 10. 08. 2005. Předpokládaná cena veřejné zakázky dle oznámení zadávacího řízení je 3 350 000,- Kč.
* "Skiaskopicko - skiagrafický komplet" ve smyslu zákona č. 40/2004 Sb., o veřejných zakázek, v platném znění. Způsob zadání veřejné zakázky byl schválen majetkovým odborem Krajského úřadu. Oznámení zadávacího řízení bylo zveřejněno na Centrální adrese pod evidenčním číslem 50011566 od 10. 08. 2005. Předpokládaná cena veřejné zakázky dle oznámení zadávacího řízení je 5 700 000,- Kč.
V souladu s Pravidly pro zadávání veřejných zakázek žádá nemocnice o delegování zástupců do hodnotící komise.
Návrh řešení Podle čl. 5 odst. 3 Pravidel pro zadávání veřejných zakázek rada kraje deleguje zástupce zřizovatele do hodnotící komise.
První jednání hodnotící komise - otevírání obálek s nabídkami pro obě veřejné zakázky - se uskuteční dne 19. 09. 2005 od 9:00 hod. v Nemocnici Nové Město na Moravě, příspěvkové organizaci, Žďárská 610, 592 31 Nové Město na Moravě v zasedací místnosti ředitelství č. dveří 3.
Další jednání hodnotící komise - posouzení a hodnocení nabídek - je předběžně plánováno na následující týden rovněž v Nemocnici Nové Město na Moravě a termín a čas bude upřesněn na první schůzce hodnotící komise.
Návrh předpokládá doplnění zástupce z řad členů zastupitelstva a jednoho zástupce z řad pracovníků úřadu, jako zástupců zřizovatele a jejich náhradníků do hodnotící komise přímo na jednání rady.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
deleguje
.............................. a Jana Kotena, pracovníka oddělení zdravotní péče, jako zástupce zřizovatele a .............................. a Ing. Tomáše Halačku, pracovníka oddělení zdravotní péče, jako náhradníky za zástupce zřizovatele do hodnotící komise pro veřejnou zakázku "Ultrazvukový přístroj vyšší kategorie" pro Nemocnici Nové Město na Moravě, příspěvkovou organizaci, Žďárská 610, 592 31 Nové Město na Moravě.

Rada kraje
deleguje
.............................. a Jana Kotena, pracovníka oddělení zdravotní péče, jako zástupce zřizovatele a .............................. a Ing. Tomáše Halačku, pracovníka oddělení zdravotní péče, jako náhradníky za zástupce zřizovatele do hodnotící komise pro veřejnou zakázku "Skiaskopicko - skiagrafický komplet" pro Nemocnici Nové Město na Moravě, příspěvkovou organizaci, Žďárská 610, 592 31 Nové Město na Moravě.
Odpovědnost ředitel Nemocnice Nové Město na Moravě, odbor sociálních věcí a zdravotnictví,
Termín 11. 9. 2005