Detail materiálu pro radu čj. RK-26-2005-19

RK-26-2005-19.doc
Číslo jednacíRK-26-2005-19
NázevZakázka kraje "Rekonstrukce komunikace III/0024 - Malý Beranov" - výběr dodavatele stavebních prací
Zpracoval Z. Berka
Popis problémuDne 8. 8. 2005 náměstek hejtmana kraje schválil zadání zakázky kraje formou "Podmínek pro předložení nabídek" dle schválených "Pravidel Rady kraje Vysočina pro zadávání veřejných zakázek, zakázek kraje Vysočina a zakázek příspěvkových organizací zřizovaných krajem Vysočina". Současně schválil seznam 3 zájemců o zakázku, kteří byli vyzváni k podání nabídky a jmenoval komisi pro posouzení a hodnocení nabídek. Zakázka se týká výběru dodavatele stavebních prací na akci "Rekonstrukce komunikace III/0024 - Malý Beranov". Odbor majetkový v souladu s "Pravidly Rady kraje Vysočina pro zadávání veřejných zakázek, zakázek kraje Vysočina a zakázek příspěvkových organizací zřizovaných krajem Vysočina" zrealizoval soutěž. Dodatečně se do soutěže žádný uchazeč nepřihlásil.
Jednání hodnotící komise ve složení schváleném náměstkem hejtmana kraje se uskutečnilo dne 18. 8. 2005 v 8:00 hod. Hodnotící komise převzala od odboru majetkového celkem 3 nabídky v zalepených, neporušených obálkách, opatřených na uzavření razítkem. Hodnotící komise zkontrolovala, posoudila a vyhodnotila podané nabídky a ze svého jednání pořídila zápis, který je obsahem materiálu RK-26-2005-19 př. 1. Komise konstatovala, že všechny nabídky vyhověly podmínkám pro předložení nabídky z hlediska úplnosti a žádnou z předložených nabídek nenavrhla zadavateli k vyloučení z další účasti v soutěži.
Dále proběhlo hodnocení jednotlivých nabídek. Komise při hodnocení nabídek postupovala způsobem vyhlášeným zadavatelem v podmínkách soutěže, tj. podle výše nabídkové ceny.
Akce je kryta z rozpočtu kraje Vysočina na rok 2005.
Návrh řešení Hodnotící komise doporučila zadavateli, aby jako nejvhodnější vyhlásil nabídku uchazeče COLAS CZ a.s., Kolbenova 259, 198 21 Praha 9, zastoupeného závodem JIH, Kosovská 10, 586 37 Jihlava, která se v hodnocení umístila na prvním místě. Uchazeč COLAS CZ a.s., Kolbenova 259, 198 21 Praha 9 nabídl nejnižší celkovou cenu vč. DPH ve výši 2 360 736,39 Kč.
Na základě doporučení komise pro posouzení a hodnocení nabídek rozhodl náměstek hejtmana kraje dne 18. 8. 2005 o zadání zakázky kraje uchazeči firmě COLAS CZ a.s., Kolbenova 259, 198 21 Praha 9.
Dle Čl. 3 odst. (2) "Pravidel Rady kraje Vysočina pro zadávání veřejných zakázek, zakázek kraje Vysočina a zakázek příspěvkových organizací zřizovaných krajem Vysočina" je o rozhodnutí informována rada kraje na svém nejbližším zasedání.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
bere na vědomí
rozhodnutí náměstka hejtmana kraje o zadání zakázky kraje na dodavatele stavebních prací na akci "Rekonstrukce komunikace III/0024 - Malý Beranov" firmě COLAS CZ a. s., Kolbenova 259, 198 21 Praha 9, zastoupené závodem JIH, Kosovská 10, 586 37 Jihlava.
Termín srpen 2005