Detail materiálu pro radu čj. RK-26-2005-17

RK-26-2005-17.doc
Číslo jednacíRK-26-2005-17
NázevPříprava stavby "I/19 Nové Město na Moravě - okružní křižovatka, komunikace"
Zpracoval H. Strnadová
Popis problémuŘeditelství silnic a dálnic ČR, Správa Jihlava připravuje přestavbu stávající stykové křižovatky na silnici I/19 v Novém Městě na Moravě na okružní křižovatku. Jedná se o křižovatku silnic I/19, II/354, II/360 a III/35314.
V současné době je vypracována projektová dokumentace k územnímu řízení a dopracovává se projektová dokumentace pro vydání stavebního povolení. Probíhá územní řízení. Při výstavbě okružní křižovatky je nutné provést navazující úpravu mostu, úpravu a prodloužení opěrných zdí před a za mostem, přeložku silniční kanalizace na silnici II/354. Investorem rekonstrukce těchto objektů bude na základě dohody kraj Vysočina. Projektovou dokumentaci zpracovává firma Atelier ALFA spol. s r.o., Brněnská 48, 586 01 Jihlava, zastoupená jednatelem Ing. Slavomírem Langmajerem. Tato projekční firma pro ŘSD ČR zajišťuje i dokladovou část projektové dokumentace ke stavebnímu řízení. Pro zajištění projednání dokladové části projektové dokumentace na stavební objekty kraje Vysočina potřebuje projekční firma zmocnění k oprávnění vykonávat veškeré úkony, přijímat doručované písemnosti, podávat návrhy a žádosti, provádět veškeré úkony jménem zmocnitele při činnostech vykonávaných za účelem zajištění stavebního povolení, jednat ve věcech se správními orgány.
Návrh řešení Návrh usnesení předpokládá schválit udělení zmocnění firmě Atelier ALFA spol. s r. o., Brněnská 48, 586 01 Jihlava zastoupené Ing. Slavomírem Langmajerem v rozsahu dle materiálu RK-26-2005-17, př. 1, na akci I/19 Nové Město na Moravě - okružní křižovatka, komunikace.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
udělení zmocnění firmě Atelier ALFA spol. s r.o., Brněnská 48, 586 01 Jihlava zastoupené Ing. Slavomírem Langmajerem v rozsahu dle materiálu RK-26-2005-17, př. 1 pro zajištění projednání dokladové části projektové dokumentace na stavební objekty kraje Vysočina na akci "I/19 Nové Město na Moravě - okružní křižovatka, komunikace".
Termín srpen 2005