Detail materiálu pro radu čj. RK-25-2005-27

RK-25-2005-27.doc  RK-25-2005-27pr1.tif  RK-25-2005-27pr2.doc
Číslo jednacíRK-25-2005-27
NázevSchválení smlouvy o financování projektu "Realizace informační kampaně pro Iniciativu Společenství INTERREG IIIA Česká republika - Rakousko v kraji Vysočina"
Zpracoval J. Moudrá, Z. Ganzwohlová
Předkládá J. Moudrá
Popis problémuRada kraje Vysočina svým usnesením č. 1478/38/2004/RK schválila znění obsahu projektu "Realizace informační kampaně pro Iniciativu Společenství INTERREG IIIA Česká republika - Rakousko v kraji Vysočina" (dále jen "Projekt") dle materiálu RK-38-2004-04, př. 2 a předložení tohoto projektu na Ministerstvo pro místní rozvoj ČR. Zastupitelstvo kraje Vysočina svým usnesením č. 445/08/2004/ZK schválilo přesun finančních prostředků ve výši 189 720 Kč z Fondu strategických rezerv na účet určený k financování Projektu, a to v době reálné potřeby čerpání těchto prostředků a převod příslušné části podpory ze strukturálních fondů zpět do Fondu strategických rezerv po jejím připsání na účet kraje.
Projekt byl řádně předložen a zaregistrován pod číslem CZ.04.4.83/7.2.00.1/0004. Následně byl Projekt na jednání Řídícího výboru programu Iniciativy Společenství INTERREG IIIA ČR-Rakousko (dále jen "program") schválen a doporučen k financování.
Návrh řešení Ministerstvo pro místní rozvoj ČR vydalo Rozhodnutí o účasti strukturálních fondů EU na financování projektu. Nedílnou součástí tohoto rozhodnutí je Smlouva o financování, která specifikuje podmínky rozhodnutí. Smlouva je přílohou č. 1 tohoto materiálu. Nejdůležitější body smlouvy jsou stručně vypsány v příloze č. 2 tohoto materiálu.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána
Schvaluje
uzavření Smlouvy o financování v rámci Iniciativy Společenství INTERREG IIIA pro projekt "Realizace informační kampaně pro Iniciativu Společenství INTERREG IIIA Česká republika - Rakousko v kraji Vysočina".
Odpovědnost odd. Sekretariátu Regionální rady Regionu soudržnosti NUTS II Jihovýchod
Termín 9. 8. 2005