Detail materiálu pro radu čj. RK-24-2005-52

RK-24-2005-52.doc  RK-24-2005-52pr1.tif  RK-24-2005-52pr2.tif
Číslo jednacíRK-24-2005-52
NázevZakázka: "Zajištění zpracování A: Benchmarkingu obcí s rozšířenou působností, B: Realizace strategie kraje pomocí metody Balanced Scorecard, C: Návrhu řešení a monitorování pomocí metody CAF v rámci projektu "Budování rozvojového partnerství za účelem pos
Zpracoval V. Kotrbová
Předkládá M. Černý
Popis problémuOdbor regionálního rozvoje Krajského úřadu kraje Vysočina (dále jen "ORR") zadal v souladu s Pravidly pro zadávání veřejných zakázek, zakázek kraje Vysočina a zakázek příspěvkových organizací zřizovaných krajem Vysočina a Podmínkami pro zadávání zakázek ve SROP zakázku na "Zajištění zpracování A: Benchmarkingu obcí s rozšířenou působností, B: Realizace strategie kraje pomocí metody Balanced Scorecard, C: Návrhu řešení a monitorování pomocí metody CAF v rámci projektu "Budování rozvojového partnerství za účelem posílení kapacity při plánování a realizaci programů v kraji Vysočina"". Jedná se o zakázku, která je součástí realizace projektu "Budování rozvojového partnerství za účelem posílení kapacity při plánování a realizaci programů v kraji Vysočina" v rámci opatření 3.3 Společného regionálního operačního programu (dále jen "projekt"). Náklady na realizaci zakázky jsou uznatelnými náklady projektu.
Komise pro posouzení a hodnocení nabídek jmenovaná hejtmanem kraje na svém zasedání dne 30. 6. 2005 vyhodnotila jako nejvhodnější nabídku uchazeče - Vzdělávací centrum pro veřejnou správu ČR, o.p.s., IČ 26187639 (RK-24-2005-52, př. 1).
Realizace zakázky je kryta finančními prostředky ze zvláštního účtu kraje Vysočina pro projekt (č.ú.: 4200540050/6800).
Návrh řešení Na základě doporučení komise pro posouzení a hodnocení nabídek hejtman kraje Vysočina rozhodl dne 8. 7. 2005 o zadání zakázky "Zajištění zpracování A: Benchmarkingu obcí s rozšířenou působností, B: Realizace strategie kraje pomocí metody Balanced Scorecard, C: Návrhu řešení a monitorování pomocí metody CAF v rámci projektu "Budování rozvojového partnerství za účelem posílení kapacity při plánování a realizaci programů v kraji Vysočina"" uchazeči - Vzdělávací centrum pro veřejnou správu ČR, o.p.s., IČ 26187639 (RK-24-2005-52, př. 2).
V souladu s čl. 3 odst. 2 Pravidel pro zadávání veřejných zakázek, zakázek kraje Vysočina a zakázek příspěvkových organizací zřizovaných krajem Vysočina je o rozhodnutí informována Rada kraje Vysočina na svém nejbližším zasedání.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
bere na vědomí
rozhodnutí hejtmana kraje o zadání zakázky na "Zajištění zpracování A: Benchmarkingu obcí s rozšířenou působností, B: Realizace strategie kraje pomocí metody Balanced Scorecard, C: Návrhu řešení a monitorování pomocí metody CAF v rámci projektu "Budování rozvojového partnerství za účelem posílení kapacity při plánování a realizaci programů v kraji Vysočina"" uchazeči Vzdělávací centrum pro veřejnou správu ČR, o.p.s., IČ 26187639 podle RK-24-2005-52, př. 2.
Odpovědnost ORR
Termín červenec/srpen 2005