Detail materiálu pro radu čj. RK-22-2005-11

RK-22-2005-11.doc
Číslo jednacíRK-22-2005-11
NázevZakázka kraje na zhotovitele stavby "SPŠS, SOUS a OU Třebíč, úprava kanalizace Kubišova"
Zpracoval P.Čermák
Popis problémuOdbor majetkový zrealizoval v souladu s "Pravidly pro zadávání veřejných zakázek, zakázek kraje Vysočina a zakázek příspěvkových organizací zřizovaných krajem Vysočina", na základě podmínek pro podání nabídky, seznamu oslovených zájemců a jmenování komise pro posouzení a hodnocení nabídek, schválených hejtmanem kraje, zadávací řízení na zakázku kraje na zhotovitele stavby "SPŠS, SOUS a OU Třebíč, úprava kanalizace Kubišova". Akce je kryta finančními prostředky z rozpočtu kraje Vysočina pro rok 2005 a je uvedena v příloze M1 rozpočtu. Kritériem hodnocení byla nejnižší nabídková cena.
Návrh řešení Na základě posouzení a vyhodnocení jednotlivých nabídek se komise shodla, že nejvhodnější nabídku, z důvodu nejnižší nabídkové ceny 1 546 761,- Kč, předložila firma AGSTAV TŘEBÍČ a. s., Hrotovická 1184, 674 01 Třebíč. Komise doporučila zadavateli uzavřít s touto firmou smlouvu o dílo.
Náměstek hejtmana kraje František Dohnal rozhodl dne 10. 6. 2005 o zadání zakázky kraje na zhotovitele stavby "SPŠS, SOUS a OU Třebíč, úprava kanalizace Kubišova" uchazeči AGSTAV TŘEBÍČ a. s., Hrotovická 1184, 674 01 Třebíč. Pořadí dalších nabídek je uvedeno v Zápisu o posouzení a hodnocení nabídek. Podle Čl. 3 odst. (2), "Pravidel pro zadávání veřejných zakázek, zakázek kraje Vysočina a zakázek příspěvkových organizací zřizovaných krajem Vysočina", je o rozhodnutí informována rada kraje na svém nejbližším zasedání.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
bere na vědomí
rozhodnutí náměstka hejtmana Františka Dohnala o zadání zakázky kraje na zhotovitele stavby "SPŠS, SOUS a OU Třebíč, úprava kanalizace Kubišova" uchazeči AGSTAV TŘEBÍČ a. s., Hrotovická 1184, 674 01 Třebíč.
Termín 21. 6. 2005