Detail materiálu pro radu čj. RK-40-2017-90

NázevStařečská spojka
Zpracoval P. Bartoš
Předkládá H. Strnadová
Popis problémuDopravní komise Rady Kraje Vysočina byla oslovena, prostřednictvím odboru dopravy a silničního hospodářství, dopisem městyse Stařeč. Městys Stařeč požaduje vypracování studie společensko - ekonomických přínosů tzv. Stařečské spojky v rámci tratě 241 Znojmo - Okříšky. Žádost městyse Stařeč je uvedena v materiálu RK-40-2017-90, př. 1.
Dopravní komise Rady Kraje Vysočina projednala žádost městyse Stařeč na svém jednání dne 27. 9. 2017 a přijala usnesení, ve kterém doporučuje radě kraje odeslat žádost na Správu železniční a dopravní cesty ke zpracování studie společensko-ekonomických přínosů tzv. Stařečské spojky .
Návrh řešení Odbor dopravy a silničního hospodářství navrhuje radě kraje:
* uložit odboru dopravy a silničního hospodářství zajistit odeslání žádosti na Správu železniční a dopravní cesty ke zpracování studie společensko-ekonomických přínosů tzv. Stařečské spojky .
StanoviskaDopravní komise Rady Kraje Vysočina usnesením č. 020/08/2017/DK ze dne 27. 09. 2017 doporučuje radě kraje odeslání žádosti na SŽDC ke zpracování studie společensko-ekonomických přínosů tzv. Stařečské spojky .
ukládá
Odpovědnost ODSH