Detail materiálu pro radu čj. RK-22-2017-57

RK-22-2017-57.doc  RK-22-2017-57pr01.pdf
Číslo jednacíRK-22-2017-57
NázevUzavření Smlouvy o napojení, o spolupráci a součinnosti při realizaci plynárenského zařízení a o smlouvě budoucí nájemní - k. ú. Nové Město na Moravě
Zpracoval J. Krejčí
Popis problémuZastupitelstvo Kraje Vysočina schválilo usnesením č. 0557/06/2015/ZK zapojení příspěvkových organizací Domov Kamélie Křižanov do procesu transformace s ohledem na specifické podmínky výzev IROP a OPZ. Kraj Vysočina projekčně připravuje akci Transformace Domova Kamélie Křižanov II. - objekty pro bydlení v k. ú. Nové Město na Moravě. Pro připojení objektů na distribuční síť plynu provozovatele GasNet, s.r.o. je třeba vybudovat prodloužení STL plynovodu v délce 67,6 m a přípojky v délce 5 m.
Předkládaný materiál řeší realizaci prodloužení středotlakého plynovodu a plynovodních přípojek a následné uzavření nájemní smlouvy na toto plynárenské zařízení. Smlouva bude uzavřena mezi Krajem Vysočina, na straně investora, budoucího pronajímatele a společností GasNet, s.r.o. na straně provozovatele distribuční sítě, budoucího nájemce.
Návrh řešení OM navrhuje uzavřít mezi Krajem Vysočina a společností GasNet, s.r.o., Ústí nad Labem Smlouvu o podmínkách napojení, o spolupráci a součinnosti při realizaci plynárenského zařízení a o smlouvě budoucí nájemní. Smlouva je nezbytná pro vydání příslušných správních rozhodnutí při inženýrské a majetkoprávní přípravě stavby.
Usnesení předpokládá rozhodnout uzavřít mezi Krajem Vysočina a společností RWE GasNet, s.r.o smlouvu o podmínkách napojení, o spolupráci a součinnosti při realizaci plynárenského zařízení a o smlouvě budoucí nájemní dle materiálu RK-22-2017-57, př. 1.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
uzavřít mezi Krajem Vysočina a společností GasNet, s.r.o., Klíšská 940, 400 01 Ústí nad Labem, IČ: 27295567 Smlouvu o podmínkách napojení, o spolupráci a součinnosti při realizaci plynárenského zařízení a o smlouvě budoucí nájemní dle materiálu RK-22-2017-57, př. 1.
Odpovědnost OM
Termín 31. 7. 2017