Detail materiálu pro radu čj. RK-09-2017-02

RK-09-2017-02.doc  RK-09-2017-02pr01.doc
Číslo jednacíRK-09-2017-02
NázevDarovací smlouvy pro vítěze soutěže
Zpracoval T. Mrázková
Předkládá K. Jiráková
Popis problémuKraj Vysočina je organizátorem krajských kol soutěže Kraje pro bezpečný internet a Zlatý erb.
Tři finalisté soutěže Zlatý erb, kteří se umístí na 2. místě v kategorii Nejlepší webové stránky obce, Nejlepší webové stránky města a ve zvláštní kategorii Kraje Vysočina pro školská, zdravotní, sociální a kulturní zařízení obdrží mobilní telefon jako věcný dar.
Jeden telefon je určen pro vítěze Kraje pro bezpečný internet - v kategorii Střední školy - plakát.
Telefony koupil Kraj Vysočina od společnosti T-Mobile Czech Republic a.s. za zvýhodněnou cenu 1 Kč za telefon.
Návrh řešení Odbor informatiky navrhuje vybraným finalistům darovat výše uvedenou techniku. Návrh darovací smlouvy je uveden v materiálu RK-09-2017-02, př. 1.
Podle § 59 odst. 2 písm. f) zákona č. 129/2000 Sb., o krajích, ve znění pozdějších předpisů, je radě kraje vyhrazeno rozhodování o poskytování věcných a finančních darů do 100 000 Kč v jednotlivých případech.
StanoviskaOdbor informatiky - Podpora byla zaevidována v systému eDotace - ID O02026.

Oddělení právní a krajského živnostenského úřadu nemá k návrhu usnesení a návrhu darovací smlouvy připomínky.
uzavřít darovací smlouvu dle materiálu RK-09-2017-02, př. 1 s osobami/subjekty, které se umístí:
- na 2. místě v krajském kole soutěže Zlatý erb, kategorie nejlepší webové stránky obce;
- na 2. místě v krajském kole soutěže Zlatý erb, kategorie nejlepší webové stránky města;
- na 2. místě v krajském kole soutěže Zlatý erb, kategorie nejlepší webové stránky školských, zdravotních, sociálních a kulturních zařízení Kraje Vysočina;
- na 1. místě v krajském kole soutěže Kraje pro bezpečný internet, kategorie Střední školy - plakát.
Odpovědnost OI
Termín 30. 4. 2017