Detail materiálu pro radu čj. RK-17-2005-55

NázevPředávání novinářských cen Křepelky
Zpracoval J. Jaroš
Předkládá M. Matějková
Popis problémuV Havlíčkově Brodě proběhne dne 26. května 2005 5. ročník předávání novinářských cen K. H. Borovského, které jsou nejvyšším oceněním za novinářskou a publicistickou práci v ČR. Spolu s těmito cenami budou předávány tzv. novinářské "křepelky", což jsou ceny pro mladé a perspektivní novináře do 33 let věku. Novinářské "křepelky" představují symbolickou částku 3. 333,- Kč. Tyto ceny sponzorovalo dosud město Havlíčkův Brod. Na jednání při návštěvě pana hejtmana Vystrčila v radě města Havlíčkova Brodu 11. 4. 2005 došlo k dohodě na spoluúčasti kraje Vysočina na zmíněné akci. Dle této dohody by měl kraj Vysočina zájem předávat a financovat výše uvedenou částkou druhou "křepelku".
Návrh řešení Navrhuji, dle dohody s městem Havlíčkův Brod, předat a financovat novinářskou cenu pro mladé novináře, tzv. "křepelku", v celkové částce 3. 333,- Kč.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
předání a financování novinářské ceny pro mladé novináře, tzv. "křepelky", v částce 3. 333,- Kč.
Odpovědnost M. Matějková
Termín 10. 5. 2005