Detail materiálu pro radu čj. RK-25-2016-59upr1

RK-25-2016-59upr1.doc
Číslo materiálu59upr1
Číslo jednacíRK-25-2016-59upr1
NázevNávrh na uzavření smlouvy o podmínkách využití pozemků
Zpracoval R. Sýkora, J. Kumpa
Předkládá V. Švarcová
Popis problémuKraj Vysočina je budoucím realizátorem investiční akce Domov pro seniory Havlíčkův Brod - přístavba , spolufinancovanou z dotace programu MPSV ČR Rozvoj a obnova materiálně technické základny sociálních služeb. Součástí investiční akce budovy bude též vybudování prostor pro zřízení a provozování třídy mateřské školy o max. kapacitě 15 dětí, jejímž provozovatelem bude příspěvková organizace Města Havlíčkův Brod, Základní škola a Mateřská škola Havlíčkův Brod, Wolkerova.
Pro vydání stavebního povolení je příslušným stavebním úřadem požadováno doložení smluvního vztahu, který by prokázal zajištění venkovních prostor pro pobyt a hru dětí dle vyhlášky č. 410/2005 Sb., o hygienických požadavcích na prostory a provoz zařízení a provozoven pro výchovu a vzdělávání dětí a mladistvých.
Za tímto účelem bylo ze strany odboru sociálních věcí předjednáno uzavření smlouvy o podmínkách využití pozemků mezi Krajem Vysočina a Městem Havlíčkův Brod, která je přílohou č. 1 tohoto materiálu.
Návrh řešení Odbor sociálních věcí navrhuje Radě Kraje Vysočina rozhodnou uzavřít smlouvu o podmínkách využití pozemků dle materiálu RK-25-2016-59, př. 1upr1.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
Odpovědnost OSV