Detail materiálu pro radu čj. RK-15-2005-14

RK-15-2005-14.doc
Číslo jednacíRK-15-2005-14
NázevVýběr zhotovitele stavby "Oprava krytu silnice II/152 Jemnice - Lhotice v příhraničním koridoru Dolní Rakousko" formou veřejné zakázky na stavební práce
Zpracoval H. Strnadová
Popis problémuDne 22.6.2004 byl usnesením rady kraje 0840/22/2004/RK schválen záměr realizace opravy krytu silnice II/152 v úseku Jemnice - Lhotice z prostředků programu CBC Phare 2002 Grantové schéma č. CZ 2002/000-583.11.02
Odbor regionálního rozvoje zpracoval kompletní projektovou dokumentaci k podání žádosti o finanční příspěvek a projekt předložil v rámci kola výzvy CBC Phare 2002/000-583.11.02 Grantového schématu - dopravní infrastruktura.
Rozhodnutím Sekretariátu pro výběr projektů byl projekt doporučen ke spolufinancování z Grantového schématu CBC Phare 2002.
Dodávka stavebních prací na v rozsahu popsaném projektem bude realizována veřejnou zakázkou, která bude zadána v souladu s podmínkami programu tedy v souladu s dokumentací Practical Guide za odsouhlasení Centra pro regionální rozvoj.
Zadávací dokumentaci k veřejné zakázce zpracoval odbor majetkový ve spolupráci s Centrem pro regionální rozvoj (vzhledem k jejímu rozsahu není předkládána jako příloha materiálu a bude k dispozici při jednání rady kraje).
Realizace projektu proběhne v souladu se Směrnicí pro žadatele a v souladu s projektovou dokumentací. Ukončení realizace projektu je plánováno v termínu prosinec 2005.
Návrh řešení Návrh předpokládá zadat podlimitní veřejnou zakázku formou jednacího řízení bez uveřejnění podle Manuálu postupů pro zadávání veřejných zakázek financovaných ze společného rozpočtu ES v rámci aktivit vně Evropských společenství, na výběr dodavatele stavebních prací na stavbu "Oprava krytu silnice II/152 Jemnice - Lhotice v příhraničním koridoru Dolní Rakousko ". Rozsah předmětu zadání je vymezen zadávací dokumentací veřejné zakázky.
Materiál RK-15-2005-14, př. 1 obsahuje návrh hodnotící komise
Materiál RK-15-2005-14, př. 2 obsahuje návrh vyzvaných firem

K zadání veřejné zakázky se navrhují termíny:
rozeslání výzvy zájemcům po odsouhlasení zadávací dokumentace MMR
lhůta pro podání nabídky 22.6.2005
první jednání hodnotící komise 22.6.2005
předložení výsledků posouzení a hodnocení nabídek k projednání a rozhodnutí do rady kraje
28.6.2005
Způsob hodnocení nabídek: nejnižší cenová nabídka
Ostatní kritéria jsou pevně nastavena (nehodnotí se)
Termín výstavby - doba plnění: nejpozději do 15.10. 2005
Záruka za plnění smlouvy : 10% ze smluvní ceny bez DPH
Smluvní pokuta za prodlení s termínem dokončení díla: 0,05% ze smluvní ceny bez DPH
Délka záruční doby za jakost díla: min. 36 měsíců
StanoviskaOdbor dopravy a silničního hospodářství souhlasí se zadáním veřejné zakázky.
* zadání podlimitní veřejné zakázky na výběr dodavatele stavebních prací na stavbu "Oprava krytu silnice II/152 Jemnice - Lhotice v příhraničním koridoru Dolní Rakousko " formou jednacího řízení bez uveřejnění v rozsahu zadávací dokumentace;
* seznam vyzvaných firem dle materiálu RK-15-2005-14, př. 2;
jmenuje
hodnotící komisi ve složení dle doplněného materiálu RK-15-2005-14, př. 1, a
ukládá
odboru majetkovému zajistit realizaci veřejné zakázky na základě schváleného zadání v navržených termínech.
Termín dle schválených termínů