Detail materiálu pro radu čj. RK-13-2016-12

NázevVize Projektové kanceláře Kraje Vysočina, příspěvkové organizace
Zpracoval D. Buřičová
Předkládá D. Buřičová
Popis problémuRada Kraje Vysočiny usnesením č. 2358/38/RK ze dne 17. 12. 2015 schválila Pravidla Rady Kraje Vysočina č. 07/12, kterými se konkretizují vybrané vztahy mezi zřizovatelem a příspěvkovými organizacemi, zejména vybrané povinnosti ředitelů příspěvkových organizací, a stanoví se podmínky k jejich plnění (dále jen Pravidla). Pravidla ukládají ředitelům příspěvkových organizací povinnost vytvořit vizi příspěvkové organizace a předložit ji ke schválení zřizovateli.
Ředitelka Projektové kanceláře Kraje Vysočina, příspěvkové organizace (dále jen PK KV ) předložila (prostřednictvím Portálu PO) zřizovateli vizi ke schválení. Vize zní: Efektivní investice pro region . Prostřednictvím této vize vyjádřila PK KV svou představu naplňování svého poslání, ke kterému byla zřízena (viz hlavní účel zřízení organizace, který je definovaný ve zřizovací listině - zajišťování ochrany veřejných rozpočtů při čerpání dotací a vynakládání veřejných prostředků )
Návrh řešení Odbor analýz a podpory řízení Krajského úřadu Kraje Vysočina (dále jen OAPŘ ) navrhuje radě kraje schválit vizi Projektové kanceláře Kraje Vysočina, příspěvkové organizace ve znění: Efektivní investice pro region .
Po schválení radou zveřejní OAPŘ vizi na Rejstřík PO:
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
Odpovědnost OAPŘ, ředitelka PK KV