Detail materiálu pro radu čj. RK-02-2016-41

NázevPořízení propagačních předmětů
Zpracoval D. Marešová, J. Böhmová
Předkládá I. Fryšová
Popis problémuMateriál se týká realizace propagačních aktivit, plánovaných odborem regionálního rozvoje v rámci udržitelnosti aktivit projektu Evropský region Dunaj-Vltava a projektu Zdravý Kraj Vysočina.
Vzhledem ke značnému zájmu laické i odborné veřejnosti o aktivity projektu s názvem Zvýšení kvality místní Agendy 21 prostřednictvím zapojení aktivních občanů do rozvoje regionu - ANGAŽOVANCI a projektu s názvem Evropský region Dunaj-Vltava konkrétně realizovaných v rámci Operačního programu Přeshraniční spolupráce Rakousko - Česká republika (dále jen OP AT-CZ ) se přepokládá stejně velký zájem o tyto aktivity i po ukončení financování projektu z OP AT-CZ v rámci dalších aktivit projektu Zdravý Kraj Vysočina a Evropský region Dunaj - Vltava. K zajištění adekvátní úrovně těchto aktivit Kraje Vysočina bude nezbytné disponovat dostatečným počtem propagačních materiálů určených jak odborné veřejnosti, tak i účastníkům z okruhu laické veřejnosti.
Návrh řešení Odbor regionálního rozvoje navrhuje radě kraje v souladu s čl. 2 odst. 7 Směrnice, kterou se upravuje postup při pořizování a nakládání s propagačními předměty č. 8/13 (dále jen Směrnice ) schválit pořízení propagačních předmětů dle materiálu RK-02-2016-41, př. 1 nad rámec limitů stanovených Směrnicí. Osobou oprávněnou použít propagační materiály dle materiálu RK-02-2016-41, př. 1 je Ing. Bc. Martin Hyský, člen rady kraje.
StanoviskaOSH: Odbor sekretariátu hejtmana nemá k navrhovanému řešení připomínek.
jednorázové pořízení propagačních předmětů dle materiálu RK-02-2016-41, př. 1 a jejich následné použití.
Odpovědnost odbor regionálního rozvoje
Termín 31. 1. 2016