Detail materiálu pro radu čj. RK-35-2015-15

RK-35-2015-15.doc  RK-35-2015-15pr01.doc
Číslo jednacíRK-35-2015-15
NázevPředání pozemků v k. ú. Znětínek a v k. ú. Pavlov do hospodaření Krajské správě a údržbě silnic Vysočiny, příspěvkové organizaci
Zpracoval P. Krepčík
Popis problémuJedná se o schválení dodatku Zřizovací listiny KSÚSV.
Kraj Vysočina byl investorem stavby rekonstrukce silnice III/3881 Pavlov - Znětínek. Stavba byla zkolaudována a v současné době jsou pozemky tvořící trvalý zábor stavby v k. ú. a obci Pavlov a v k. ú. a obci Znětínek vedeny na majetkovém účtu Kraje Vysočina a je třeba je předat do hospodaření Krajské správy a údržby silnic Vysočiny, příspěvkové organizaci. Stavba rekonstrukce silnice III/3881 Pavlov - Znětínek byla do hospodaření Krajské správy a údržby silnic Vysočiny, příspěvkové organizace předána na základě předávacího protokolu.
Návrh řešení Odbor majetkový navrhuje radě kraje doporučit zastupitelstvu kraje schválit dodatek Zřizovací listiny Krajské správy a údržby silnic Vysočiny, příspěvkové organizace, kterým se v souvislosti se stavbou rekonstrukce silnice III/3881 Pavlov - Znětínek nabyté pozemky v rozsahu dle materiálu RK-35-2015-15, př. 1 předají do hospodaření příspěvkové organizace.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
doporučuje
zastupitelstvu kraje schválit dodatek č. xxx Zřizovací listiny Krajské správy a údržby silnic Vysočiny, příspěvkové organizace dle materiálu RK-35-2015-15, př. 1.
Termín 15. 12. 2015