Detail materiálu pro radu čj. RK-36-2014-19

RK-36-2014-19.doc  RK-36-2014-19pr01.doc  RK-36-2014-19pr02.pdf
Číslo jednacíRK-36-2014-19
NázevDodatek zřizovací listiny Krajské správy a údržby silnic Vysočiny, příspěvkové organizace, předání stavby v k. ú. Pacov do hospodaření
Zpracoval M. Jaroš
Popis problémuTento materiál řeší předání nově vybudovaného přístřešku pro posypový inertní materiál k hospodaření Krajské správě a údržbě silnic Vysočiny, příspěvkové organizaci.
Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace (dále jen KSÚSV ) byla investorem stavby přístřešku pro posypový inertní materiál v areálu cestmistrovství Pacov. Stavbu realizovala KSÚSV dle Zásad Zastupitelstva Kraje Vysočina o vymezení majetkoprávních práv a povinností Krajské správy a údržby silnic Vysočiny, příspěvkové organizace zřizované Krajem Vysočina č. 10/11, Čl. 2, odst. (1), písm. b), tj. podle zřizovatelem schváleného plánu, jménem zřizovatele a na základě zmocnění zřizovatele pořídila stavbu, která podléhá zápisu do katastru nemovitostí. Na výše uvedenou stavbu vydal, odbor výstavby Městského úřadu Pacov kolaudační souhlas. Na základě zaměření stavby geometrickým plánem č. 1775-80/2014 ze dne 19. 9. 2014, vydaného kolaudačního souhlasu s užíváním stavby a dodatku zřizovací listiny Krajské správy a údržby silnic Vysočiny, příspěvkové organizace bude stavba zapsána v katastru nemovitostí, tj. jako součást nově odděleného pozemku par. č. st. 2447, který vznikl oddělením ze stávajícího pozemku par. č. 862/3 v k. ú. a obci Pacov.
Pro účely zápisu hospodaření se svěřeným majetkem kraje do katastru nemovitostí ve prospěch KSÚSV je nezbytné nově vybudovanou stavbu předat příspěvkové organizaci k hospodaření formou dodatku zřizovací listiny dle materiálu RK-36-2014-19, př. 1.
Návrh řešení Návrh usnesení předpokládá doporučit zastupitelstvu kraje schválit dodatek Zřizovací listiny Krajské správy a údržby silnic Vysočiny, příspěvkové organizace, kterým se upraví rozsah majetku předaného do hospodaření. Dodatek ZL bude předložen k zápisu do katastru nemovitostí.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
doporučuje
zastupitelstvu kraje schválit dodatek č. xx Zřizovací listiny Krajské správy a údržby silnic Vysočiny, příspěvkové organizace, dle materiálu RK-36-2014-19, př. 1.
Termín 16. 12. 2014