Detail materiálu pro radu čj. RK-33-2014-09

RK-33-2014-09.doc  RK-33-2014-09pr01.doc
Číslo jednacíRK-33-2014-09
NázevPředání majetku k hospodaření příspěvkové organizace s názvem Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě
Zpracoval M. Slánský
Popis problémuJedná se o předání nemovitostí nově postavených budov v rámci akce Úprava sportovního areálu v Novém Městě na Moravě do užívání příspěvkové organizace s názvem Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě.
Kraj Vysočina dle schváleného investičního plánu realizoval stavbu Úprava sportovního areálu . Stavba byla dokončena a zkolaudována v průběhu měsíce srpna tohoto roku. Součástí úpravy areálu byly i nově vybudované objekty výukového altánu a dvojskladu sportovního nářadí dle geometrického plánu na vyznačení budovy č. zak. 2793-162/2014 postavené na pozemku par. č. 221/4 (dvojsklad) a na pozemku par. č. 221/5 (výukový altán), vše v k. ú. a obci Nové Město na Moravě. Celkové náklady vynaložené na pořízení stavby dvojskladu představují částku 943 193 Kč a na pořízení stavby altánu představují částku 611 967 Kč.
Návrh řešení Po dokončení stavby a vydání kolaudačního souhlasu na stavbu výukového altánu a dvojskladu sportovního nářadí je nezbytné provést změnu v majetku předaného k zajištění činnosti Gymnázia Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě prostřednictvím dodatku zřizovací listiny.
Návrh usnesení předpokládá doporučit Zastupitelstvu Kraje Vysočina schválit dodatek Zřizovací listiny gymnázia Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě, kterým jsou předávány nově pořízené stavby k hospodaření.
StanoviskaOŠMS souhlasí s návrhem řešení dle materiálu RK-33-2014-09.
doporučuje
zastupitelstvu kraje schválit dodatek č. xx Zřizovací listiny Gymnázia Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě dle materiálu RK-33-2014-09 př. 1, kterým se předávají do hospodaření organizace nemovitosti nově pořízené stavby výukového altánu a dvojskladu sportovního nářadí.
Termín 18. 11. 2014