Detail materiálu pro radu čj. RK-29-2014-21

NázevPřeshraniční cena - obdarování vítězů
Zpracoval P. Holý
Předkládá I. Fryšová
Popis problémuJedná se o poskytnutí darů pro vítěze soutěže Přeshraniční cena, která je součástí realizace projektu Zvýšení kvality místní Agendy 21 prostřednictvím zapojení aktivních občanů do rozvoje regionu (Angažovanci). Dary budou poskytnuty organizaci NÖ Dorf- und Stadterneuerung - Verband für Landes-, Regional- und Gemeindeentwicklung, která akci spoluorganizuje. Slavnostní vyhlášení výsledků se uskuteční dne 31. 10. 2014 v Třebíči.
Do Přeshraniční ceny byly nominovány právnické osoby oceněné v rámci soutěže Skutek roku, vítězové soutěže Vesnice roku a vybraní účastníci soutěže Zlatá Jeřabina a vítězové obdobné soutěže, která se pravidelně koná v Dolním Rakousku.
Cílem přeshraničního kola je porovnat projekty realizované v Kraji Vysočina a v Dolním Rakousku v 6 hlavních kategoriích. O vítězích jednotlivých kategorií rozhodla odborná porota zastoupená členy z Kraje Vysočina a z Dolního Rakouska.
Návrh řešení Odbor regionálního rozvoje Krajského úřadu Kraje Vysočina navrhuje Radě Kraje Vysočina rozhodnout poskytnout dar dle materiálu RK-29-2014-21, př. 1 organizaci NÖ Dorf- und Stadterneuerung - Verband für Landes-, Regional- und Gemeindeentwicklung.
StanoviskaEkonomický odbor: nemá námitky k návrhu usnesení.
Odbor Informatiky: Dar byl zaevidován v systému eDotace - ID dotace ZZ01099.0001.
poskytnout dar dle materiálu RK-29-2014-21, př. 1.
Odpovědnost ORR
Termín 31. 10. 2014