Detail materiálu pro radu čj. RK-17-2014-41

RK-17-2014-41.doc  RK-17-2014-41pr01.doc  RK-17-2014-41pr02.doc
Číslo jednacíRK-17-2014-41
NázevZadávací řízení na nadlimitní veřejnou zakázku Virtualizované desktopy
Zpracoval K. Mayerová, P. Pavlinec
Předkládá P. Pavlinec
Popis problémuRada kraje Vysočina svým usnesením číslo 2062/38/2013/RK schválila přípravu projektového záměru Služby Technologického centra Kraje Vysočina 2014. Zastupitelstvo Kraje Vysočina na doporučení rady kraje dne usnesením číslo 0007/01/2014/ZK schválilo v případě kladného přijetí projektu spolufinancování z rozpočtu kraje. Projekt byl schválen a rada kraje schválila dne 6. 5. 2014 Rozhodnutí o poskytnutí dotace pro projekt Služby Technologického centra Kraje Vysočina 2014 (usnesení číslo 0841/16/2014/RK).
V souladu s projektovým záměrem je připraveno vypsání nadlimitní veřejné zakázky na dodávky s názvem Virtualizované desktopy . Zadávací dokumentace tvoří materiál
RK-17-2014-41, př. 1. Předběžné oznámení bylo ve Věstníku veřejných zakázek zveřejněno dne 8. 1. 2014.
Zadávací podmínky byly, v souladu s podmínkami Integrovaného operačního programu, zaslány ke kontrole na Centrum regionálního rozvoje ČR, které ověří, zda je zadávací dokumentace v souladu s podmínkami programu. V případě připomínek, které nebudou zásadní (nedojde ke změně předmětu veřejné zakázky, hodnotících kritérií a obchodních podmínek - v případě obchodních podmínek nesmí jít o změnu v neprospěch kraje) bude zadávací dokumentace upravena předkladatelem tak, aby byla v souladu s těmito podmínkami a předpisy. V případě zásadních připomínek by byla navržena revokace navrhovaného usnesení rady kraje a veřejná zakázka by byla přepracována a předložena k opětovnému projednání radě kraje.
Návrh řešení Odbor informatiky navrhuje Radě Kraje Vysočina vyhlásit nadlimitní veřejnou zakázku na realizaci projektu Služby Technologického centra Kraje Vysočina v souladu se zákonem č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů, v souladu s Pravidly Rady Kraje Vysočina pro zadávání veřejných zakázek č. 04/13 ze dne 5. 3. 2013 a v souladu s pravidly Integrovaného operačního programu.
Zadávací dokumentace k veřejné zakázce je obsahem materiálu RK-17-2014-41, př. 1, návrh na jmenování hodnotící komise je obsahem materiálu RK-17-2014-41, př. 2. Termín pro podání nabídek bude stanoven v souladu se zákonem.
Odbor informatiky navrhuje Radě Kraje Vysočina:
* rozhodnout o způsobu zadání veřejné zakázky Virtualizované desktopy v souladu se zadávací dokumentací dle materiálu RK-17-2014-41, př. 1,
* jmenovat členy hodnotící komise a jejich náhradníky dle materiálu RK-17-2014-41, př. 2,
* stanovit, že funkci komise pro otevírání obálek s nabídkami u nadlimitní veřejné zakázky na dodávky Virtualizované desktopy plní hodnotící komise,
* stanovit, že kvalifikaci u nadlimitní veřejné zakázky na dodávky Virtualizované desktopy posoudí hodnotící komise,
uložit
* odboru informatiky dopracovat zadávací dokumentaci dle případných připomínek Centra pro regionální rozvoj ČR,
* odboru informatiky zajištění řádného průběhu zadávacího řízení nadlimitní veřejné zakázky na dodávky Virtualizované desktopy dle schváleného způsobu zadání a podmínek stanovených v zadávací dokumentaci této nadlimitní veřejné zakázky na dodávky a to v termínech stanovených zákonem.
Dle ustanovení čl. 7 odst. 1 Pravidel Rady Kraje Vysočina pro zadávání veřejných zakázek č. 04/13 ze dne 5. 3. 2013 rozhoduje o zadávání a způsobu zadávání rada kraje.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
o způsobu zadání veřejné zakázky Virtualizované desktopy v souladu se zadávací dokumentací dle materiálu RK-17-2014-41, př. 1;
jmenuje
členy hodnotící komise a jejich náhradníky dle materiálu RK-17-2014-41, př. 2;
stanoví,
* že funkci komise pro otevírání obálek s nabídkami u nadlimitní veřejné zakázky na dodávky Virtualizované desktopy plní hodnotící komise;
* že kvalifikaci u nadlimitní veřejné zakázky na dodávky Virtualizované desktopy posoudí hodnotící komise;
ukládá
* odboru informatiky dopracovat zadávací dokumentaci dle případných připomínek Centra pro regionální rozvoj ČR a následně takto upravený materiál předložit radě kraje na vědomí;
Odpovědnost odbor informatiky
Termín 30. 6. 2014