Detail materiálu pro radu čj. RK-07-2014-22

RK-07-2014-22.doc  RK-07-2014-22pr01.xls
Číslo jednacíRK-07-2014-22
NázevSouhlas s realizací investičních akcí Nemocnice Havlíčkův Brod, příspěvkové organizace
Zpracoval J. Dvořáková
Předkládá S. Měrtlová
Popis problémuFinanční plány zdravotnických zařízení zřizovaných Krajem Vysočina na rok 2014 zatím nebyly schváleny. V současné době organizace zpracovávají návrhy plánů a probíhá vyjednání ohledně jejich podoby. Než dojde ke schválení definitivního znění všech plánů zřizovatelem, požádala Nemocnice Havlíčkův Brod, příspěvková organizace, prostřednictvím odboru zdravotnictví radu kraje o schválení dvou přednostních investičních záměrů realizovaných v roce 2014:
* Ultrazvukový přístroj pro gynekologickou ambulanci v předpokládané pořizovací ceně ve výši 300 000 Kč. Investice by byla financována peněžními prostředky získanými z daru od Města Havlíčkův Brod. Jedná se o základní přístroj pro ambulantní ultrazvuková vyšetření s gynekologickým SW vybavením, měřením, ultrazvukovými sondami (transvaginální, konvexní) s pojízdným vozíkem, tiskárnou. Přístroj bude sloužit pro nově otevřenou ambulanci gynekologického oddělení.
* Vyhřívané lůžko pro dětské oddělení v předpokládané pořizovací ceně ve výši 240 000 Kč. Jedná se o lůžko pro novorozence s nastavitelným ohřevem shora i elektrickou podložkou včetně integrované fototerapie a nahradí původní lůžko z roku 1994. Investice by byla financována peněžními prostředky získanými z darů od jiných subjektů.
Návrh řešení Odbor zdravotnictví doporučuje radě kraje schválit realizaci uvedených investičních akcí dle materiálu RK-07-2014-22, př. 1.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
realizaci investičních záměrů Nemocnice Havlíčkův Brod, příspěvkové organizace:
* Ultrazvukový přístroj pro gynekologickou ambulanci v pořizovací ceně 300 000 Kč financovaný z peněžního daru od Města Havlíčkův Brod;
* Vyhřívané lůžko pro dětské oddělení v pořizovací ceně 240 000 Kč financované z peněžních darů od jiných subjektů.
Odpovědnost odbor zdravotnictví, ředitel Nemocnice Havlíčkův Brod, příspěvkové organizace
Termín 31. 12. 2014