Detail materiálu pro radu čj. RK-05-2013-17

RK-05-2013-17.doc  RK-05-2013-17pr01.xls  RK-05-2013-17pr02.pdf
Číslo jednacíRK-05-2013-17
NázevUzavření nepojmenované smlouvy zakládající právo provést stavbu pro stavbu II/339 Ledeč n. S. - bodová závada
Zpracoval H. Zimolová
Popis problémuKraj Vysočina je investorem stavby - akce II/339 Ledeč n. S. - bodová závada . Stavební úpravy v Komenského a Nádražní ulici představují rozšíření stávající silnice II. třídy, novou výstavbu chodníku a na něj navazující výstavbu zárubní zdi a schodiště. Úpravou dojde ke zvýšení bezpečnosti průjezdu městem Ledeč nad Sázavou. Pro realizaci stavby bude nutný trvalý zábor pozemků a dočasný zábor pozemků do 1 roku, které jsou ve vlastnictví města Ledeč nad Sázavou. Výše uvedená stavba bude financována z rozpočtu kraje - příloha D 2.
Předkládaný materiál řeší možnost provést stavbu na cizích pozemcích, tj. na pozemcích ve vlastnictví města Ledeč nad Sázavou.
Návrh řešení Odbor majetkový navrhuje uzavřít nepojmenovanou smlouvu zakládající právo provést stavbu mezi Krajem Vysočina - investorem a vlastníkem pozemků městem Ledeč nad Sázavou v rozsahu dle materiálu RK-05-2013-17, př. 1.
StanoviskaOdbor dopravy a silničního hospodářství souhlasí s návrhem usnesení.
uzavřít mezi Krajem Vysočina na straně investora a městem Ledeč nad Sázavou na straně vlastníka pozemků nepojmenovanou smlouvu zakládající Kraji Vysočina právo provést stavbu II/339 Ledeč n. S. - bodová závada na pozemcích v rozsahu dle materiálu
RK-05-2013-17, př. 1.
Termín 31. 3. 2013