Detail materiálu pro radu čj. RK-03-2013-29

RK-03-2013-29.doc  RK-03-2013-29pr01.doc
Číslo jednacíRK-03-2013-29
NázevDodatek č. 2 ke Smlouvě o zajištění činnosti základních knihoven v místních částech Havlíčkova Brodu
Zpracoval M. Skryjová
Předkládá K. Lisá
Popis problémuMateriál řeší schválení dodatku smlouvy o poskytnutí dotace Krajské knihovně Vysočiny na zajištění činnosti základních knihoven v místních částech Havlíčkova Brodu.
Rada města Havlíčkův Brod schválila usnesením č. 13/13 dne 14. 1. 2013 dodatek smlouvy o poskytnutí dotace Kraji Vysočina z rozpočtu města pro Krajskou knihovnu Vysočiny s určením na financování nákladů spojených se zajištěním činnosti základních knihoven v místních částech Havlíčkova Brodu. Dodatek se týká jednorázového navýšení dotace určené na zřízení internetového připojení pro knihovnu Svatý Kříž ve výši 6 tis. Kč.
Návrh řešení Odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu navrhuje radě kraje rozhodnout o uzavření Dodatku č. 2 Smlouvy o zajištění činnosti základních knihoven v místních částech Havlíčkova Brodu (RK-03-2013-29, př. 1).
StanoviskaEkonomický odbor k materiálu nemá připomínky. Nabytím právních účinků dodatku smlouvy bude nutné připravit příslušné rozpočtové opatření na kapitole kultura.
uzavřít Dodatek č. 2 ke Smlouvě o zajištění činnosti základních knihoven v místních částech Havlíčkova Brodu dle materiálu RK-03-2013-29, př. 1.
Odpovědnost odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu
Termín 10. 3. 2013