Detail materiálu pro radu čj. RK-32-2012-36

RK-32-2012-36.doc  RK-32-2012-36pr01.doc  RK-32-2012-36pr02.doc  RK-32-2012-36pr03.doc
Číslo jednacíRK-32-2012-36
NázevZadávací řízení na podlimitní veřejnou zakázku Videokonference
Zpracoval V. Kotrbová, D. Matys, J. Jelínek
Předkládá L. Kettner, P. Pavlinec, D. Buřičová
Popis problémuOdbor zdravotnictví (dále jen OZ ), Odbor informatiky (dále jen OI ) a Odbor analýz a podpory řízení (dále jen OAPŘ ) Krajského úřadu Kraje Vysočina připravují vyhlášení veřejné zakázky na společný nákup hardware a software (dále jen HW, SW ) pro vybudování sedmi videokonferenčních bodů ve vybraných zdravotnických zařízeních zřizovaných Krajem Vysočina a v Krajském úřadu Kraje Vysočina. Jedná se o všechny nemocnice zřizované Krajem Vysočina (Havlíčkův Brod, Jihlava, Nové Město na Moravě, Pelhřimov, Třebíč) a Zdravotnickou záchrannou službu Kraje Vysočina, příspěvkovou organizaci (dále jen ZZS ).
Záměr je motivován snahou o zajištění efektivního a moderního způsobu komunikace mezi všemi zúčastněnými. Pro vypsání veřejné zakázky bude využito zjednodušeného podlimitního řízení s tím, že Kraj Vysočina bude vystupovat jako centrální zadavatel veřejné zakázky dle ustanovení § 3 odst. 1 písm. b) zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů. K tomu byla na základě usnesení Rady Kraje Vysočina
č. 1434/28/2012/RK uzavřena ke dni 15. 8. 2012 Smlouva o výkonu funkce centrálního zadavatele mezi krajem, nemocnicemi a ZZS. O výběru nejvhodnější nabídky rozhodne Rada Kraje Vysočina na základě doporučení hodnotící komise, která provede hodnocení nabídek dle kritérií stanovených v zadávací dokumentaci.
Návrh řešení OZ připravil ve spolupráci s OI a OAPŘ podklady pro zadávací řízení dle zákona
č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů. Tyto podklady byly také projednány se všemi zúčastněnými nemocnicemi i ZZS.
Dokumentace k výběrovému řízení je následující:
* zadávací dokumentace k veřejné zakázce Videokonference je obsahem materiálu
RK-32-2012-36, př. 1, návrh na jmenování hodnotící komise je obsahem materiálu
RK-32-2012-36, př. 2 a seznam oslovených firem je obsahem materiálu RK-32-2012-36, př. 3

Předkladatel navrhuje Radě Kraje Vysočina:
* rozhodnout o způsobu zadání veřejné zakázky Videokonference v souladu se zadávací dokumentací dle materiálů RK-32-2012-36, př. 1 a RK-32-2012-36, př. 3;
* jmenovat členy hodnotící komise a jejich náhradníky dle materiálu RK-32-2012-36, př. 2;
* stanovit, že funkci komise pro otevírání obálek s nabídkami u veřejné zakázky Videokonference plní hodnotící komise;
* stanovit, že kvalifikaci u veřejné zakázky Videokonference posoudí hodnotící komise.

Tato zakázka s předpokládanou hodnotou 3,3 mil. Kč bez DPH je kryta stávajícími finančními prostředky kapitoly zdravotnictví.
Dle Pravidel Rady Kraje Vysočina pro zadávání veřejných zakázek v podmínkách Kraje Vysočina a příspěvkových organizací zřizovaných Krajem Vysočina č. 06/12 (dále jen Pravidla ) v případě podlimitních veřejných zakázek rozhoduje o zahájení zadávacího řízení a o jeho druhu na návrh vedoucího věcně příslušného odboru hejtman, případně náměstek hejtmana. Vzhledem k předmětu veřejné zakázky je v tomto případě rozhodnutí o zahájení zadávacího řízení a o jeho druhu předloženo k rozhodnutí Radě Kraje Vysočina. Zadávací řízení bude následně realizováno postupem stanoveným Pravidly.
StanoviskaNemocnice Havlíčkův Brod, příspěvková organizace k zadávací dokumentaci na Videokonference nemá připomínek.
Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace k zadávací dokumentaci na Videokonference nemá připomínek.
Nemocnice Nové Město na Moravě, příspěvková organizace k zadávací dokumentaci na Videokonference nemá připomínek.
Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace k zadávací dokumentaci na Videokonference nemá připomínek.
Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace k zadávací dokumentaci na Videokonference nemá připomínek.
Zdravotnická záchranná služba Kraje Vysočina, příspěvková organizace k zadávací dokumentaci na Videokonference nemá připomínek.
jmenuje
členy hodnotící komise a jejich náhradníky u veřejné zakázky Videokonference dle materiálu RK-32-2012-36, př. 2;
stanoví,
* že funkci komise pro otevírání obálek s nabídkami u veřejné zakázky Videokonference plní hodnotící komise;
* že kvalifikaci u veřejné zakázky Videokonference posoudí hodnotící komise;
ukládá
odboru zdravotnictví, odboru informatiky a odboru analýz a podpory řízení zajistit řádný průběh zadávacího řízení veřejné zakázky na dodávky Videokonference dle schváleného způsobu zadání, podmínek a termínů stanovených v zadávací dokumentaci (termíny budou doplněny dle požadavků zákona č. 137/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů s tím, že zakázka bude zveřejněna do 3 pracovních dnů od schválení Radou Kraje Vysočina a doba zveřejnění bude 30 dnů) této veřejné zakázky na dodávky a v souladu s Pravidly Rady Kraje Vysočina pro zadávání veřejných zakázek v podmínkách Kraje Vysočina a příspěvkových organizací zřizovaných Krajem Vysočina č. 06/12.
Odpovědnost odbor zdravotnictví, odbor informatiky, odbor analýz a podpory řízení
Termín 31. 12. 2012