Detail materiálu pro radu čj. RK-28-2012-35

NázevII/360 Oslavička - obchvat, 2. stavba - zásah v době udržitelnosti
Zpracoval R. Handa
Předkládá H. Strnadová
Popis problémuKraj Vysočina získal na realizaci projektu II/360 Oslavička - obchvat, 2. stavba podporu z Regionálního operačního programu NUTS 2 Jihovýchod. Kraj Vysočina následně získal z Integrovaného operačního programu dotaci na realizaci projektu Technologického centra Kraje Vysočina a Spisové služby , v jehož rámci je plánován stavební zásah do projektu II/360 Oslavička - obchvat, 2. stavba v době jeho udržitelnosti. O umožnění tohoto zásahu je třeba požádat poskytovatele dotace, kterým je Úřad Regionální rady Jihovýchod (dále jen ÚRR ).
Návrh řešení Existují dvě varianty řešení problému. První z nich je neuplatnit mezi způsobilými výdaji na realizaci projektu Technologického centra Kraje Vysočina a Spisové služby ty, které souvisí se zásahem do realizace projektu II/360 Oslavička - obchvat, 2. stavba . Druhou možností je vrátit poměrnou část dotace v předpokládané výši 24 008,- Kč.
Odbor dopravy a silničního hospodářství navrhuje Radě Kraje Vysočina neuplatňovat v rámci realizace projektu Technologického centra kraje Vysočina a Spisové služby mezi způsobilými výdaji ty, které souvisí se zásahem do projektu II/360 Oslavička - obchvat,
2. stavba .
StanoviskaOdbor informatiky souhlasí s navrhovaným řešením a bude informovat o tomto řešení Centrum pro regionální rozvoj.
neuplatňovat v rámci realizace projektu Technologického centra Kraje Vysočina a Spisové služby mezi způsobilými výdaji ty, které souvisí se zásahem do projektu II/360 Oslavička - obchvat, 2. stavba ;
ukládá
odboru informatiky informovat o problému týkajícím se uznatelnosti nákladů v rámci realizace projektu Technologického centra Kraje Vysočina a Spisové služby , který souvisí se zásahem do projektu II/360 Oslavička - obchvat, 2. stavba , Centrum pro regionální rozvoj;
ukládá
odboru dopravy a silničního hospodářství předložit ÚRR čestné prohlášení dle materiálu
RK-28-2012-35, př. 1 a materiálu RK-28-2012-35, př. 2.
Odpovědnost ODSH, OI
Termín 31. 12. 2012