Detail materiálu pro radu čj. RK-20-2012-44

NázevKVALITA 10 - Žádost o podstatnou změnu projektu
Zpracoval S. Lemperová, B. Šprynarová
Předkládá I. Fryšová
Popis problémuJedná se o podstatnou změnu projektu KVALITA 10. Podstatná změna se týká finančního plánu, který je upravován z důvodů zaslání finančních prostředků na pokrytí investičních nákladů.
V rámci realizace projektu KVALITA 10, který je realizován z Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost, byla pořízena investice. Jedná se o software Personální informační systém. V době pořízení investice nebylo možné zaplatit investiční prostředky ze záloh poskytnutých na realizaci projektu, protože tyto zálohy byly vedeny jako neinvestiční prostředky a dle pravidel programu není možné z těchto prostředků hradit investice. Investice tak byla předfinancována z prostředků kraje. Do dnešního dne nebyly zálohy vyčerpány do té míry, aby mohlo být požádáno o zaslání investičních prostředků. Po konzultaci s řídícím orgánem, kterým je Ministerstvo vnitra ČR (dále jen MV CR), je připravena žádost o podstatnou změnu projektu dle materiálu RK-20-2012-44, př.1, která upravuje finanční plán projektu tak, aby mohlo být požádáno o proplacení investiční části projektu v celkové výši 875 760 Kč.
Návrh řešení Odbor regionálního rozvoje Krajského úřadu Kraje Vysočina (dále jen ORR) navrhuje Radě Kraje Vysočina rozhodnout podat žádost o podstatnou změnu projektu dle materiálu
RK-20-2012-44, př. 1 a pověřit ORR předložit žádost na MV CR.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
podat žádost o podstatnou změnu projektu KVALITA 10 dle materiálu RK-20-2012-44, př. 1;
ukládá
Odboru regionálního rozvoje Krajského úřadu Kraje Vysočina předložit žádost o podstatnou změnu projektu na Ministerstvo vnitra ČR.
Odpovědnost ORR
Termín 31. 5. 2012