Detail materiálu pro radu čj. RK-04-2012-02

RK-04-2012-02.doc  RK-04-2012-02pr01.doc
Číslo jednacíRK-04-2012-02
NázevVyjmutí pozemku z hospodaření Krajské správy a údržby silnic Vysočiny, příspěvkové organizace
Zpracoval P. Krepčík
Popis problémuJedná se o schválení dodatku zřizovací listiny týkajícího se vyjmutí pozemku z hospodaření Krajské správy a údržby silnic Vysočiny, příspěvkové organizace.
Kraj Vysočina byl investorem stavby Přeložka silnice II/352 Jihlava - Heroltice . Před zahájením předmětné stavby uzavřel Kraj Vysočina se statutárním městem Jihlava smlouvu o budoucí darovací smlouvě na pozemky a část původní silnice II/352 se všemi součástmi a příslušenstvím. Majetkoprávní převod měl proběhnout po nabytí právní moci správního rozhodnutí na vyřazení daného úseku silnice II/352 ze silniční sítě a tomu odpovídalo i vyhotovení příslušného geometrického plánu č. 223-1004/2009 v k.ú. Heroltice u Jihlavy. Vzhledem ke skutečnosti, že Zastupitelstvo města Jihlavy nepřijalo usnesení o uzavření darovací smlouvy v obsahu uzavřené smlouvy o budoucí darovací smlouvě a dále z nutnosti vyznačení všech změn dle výše uvedeného geometrického plánu v katastru nemovitostí je třeba schválit dodatek Zřizovací listiny Krajské správy a údržby silnic Vysočiny, kterým bude část pozemku vedeného v katastru nemovitostí jako par. č. 312/26 v k.ú. Heroltice u Jihlavy z hospodaření vyjmuta.
Návrh řešení OM navrhuje radě kraje doporučit zastupitelstvu kraje schválit dodatek č. xxx Zřizovací listiny Krajské správy a údržby silnic Vysočiny, příspěvkové organizace dle materiálu
RK-04-2012-02, př. 1.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
doporučuje
zastupitelstvu kraje schválit dodatek č. xxx Zřizovací listiny Krajské správy a údržby silnic Vysočiny, příspěvkové organizace dle materiálu RK-04-2012-02, př. 1.
Termín 14. 2. 2012