Detail materiálu pro radu čj. RK-03-2012-17

RK-03-2012-17.doc
Číslo jednacíRK-03-2012-17
NázevNávrh na realizaci investiční akce Nemocnice Nové Město na Moravě, příspěvkové organizace
Zpracoval E. Tomášová
Předkládá L. Kettner
Popis problémuNemocnice Nové Město na Moravě, příspěvková organizace, požádala prostřednictví odboru zdravotnictví radu kraje o souhlas s realizací investiční akce. Jedná se o prostou náhradu neopravitelné motodlahy ramenního kloubu z roku 1997. Přístroj slouží k rehabilitaci pacientů pro CPM terapii. Pořízením nového přístroje umožní Nemocnice Nové Město na Moravě rehabilitační léčbu pacientů s problémy ramenního kloubu a pooperační rehabilitace. Jedná se o okamžité řešení havarijní situace - stávající motodlaha byla vrácena ze servisu jako neopravitelná a jinou motodlahu pro mobilizaci ramenního kloubu nemá nemocnice k dispozici. Přístroj bude pořízen z vlastních zdrojů nemocnice - odpisů.
Návrh řešení Odbor zdravotnictví navrhuje radě kraje schválit realizaci investiční akce u Nemocnice Nové Město na Moravě, příspěvkové organizace.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
realizaci investiční akce - pořízení motodlahy u Nemocnice Nové Město na Moravě, příspěvkové organizace, v roce 2012.
Odpovědnost odbor zdravotnictví, ředitelka Nemocnice Nové Město na Moravě, příspěvkové organizace
Termín 30. 6. 2012