Detail materiálu pro radu čj. RK-38-2011-19

RK-38-2011-19.doc  RK-38-2011-19pr01.doc  RK-38-2011-19pr02.doc
Číslo jednacíRK-38-2011-19
NázevZadávací řízení na nadlimitní veřejnou zakázku Digitalizace a ukládání v Kraji Vysočina, Krajská digitální spisovna
Zpracoval P. Pavlinec, K. Mayerová
Předkládá P. Pavlinec
Popis problémuDne 6. 5. 2011 byla vyhlášena nadlimitní veřejná zakázka Digitalizace a ukládání v kraji Vysočina , která byla rozdělena na čtyři části - službu digitalizace dokumentů, dodávku krajské digitalizační jednotky, dodávku krajské digitální spisovny a dodávku krajského digitálního úložiště. Dne 1. 11. 2011 Rada Kraje Vysočina usnesením číslo rozhodla o zrušení Části 3 - Krajská digitální spisovna, a to z důvodu stanovením požadavku na výhradní licenci uvedeného v zadávací dokumentaci díky kterému mohlo dojít k bezdůvodnému omezení možného počtu zájemců o veřejnou zakázku.
Návrh řešení Odbor informatiky Krajského úřadu Kraje Vysočina (dále jen OI ) tedy navrhuje vyhlásit zadávací řízení na dodávku krajské digitální spisovny dle přílohy č. 1 tohoto materiálu, která je v souladu se zákonem o veřejných zakázkách, a s pravidly Integrovaného operačního programu.

OI navrhuje radě kraje:
* rozhodnout o způsobu zadání veřejné zakázky Digitalizace a ukládání v Kraji Vysočina, Krajská digitální spisovna v souladu se zadávací dokumentací dle materiálu
RK-38-2011-19, př. 1,
* jmenovat členy hodnotící komise a jejich náhradníky dle materiálu RK-38-2011-19, př. 2,
* stanovit, že funkci komise pro otevírání obálek s nabídkami u nadlimitní veřejné zakázky na dodávky Digitalizace a ukládání v Kraji Vysočina, Krajská digitální spisovna plní hodnotící komise,
* stanovit, že kvalifikaci u nadlimitní veřejné zakázky na dodávky Digitalizace a ukládání v Kraji Vysočina, Krajská digitální spisovna posoudí hodnotící komise.
Dle čl. 6 odst. 2 Pravidel Rady kraje Vysočina pro zadávání veřejných zakázek v podmínkách kraje Vysočina a příspěvkových organizací zřizovaných krajem Vysočina ze dne 21. 12. 2010 č. 16/10 rozhoduje o zadávání a způsobu zadávání rada kraje.
StanoviskaOdbor regionálního rozvoje: nemá k materiálu připomínky
zahájit zadávací řízení na nadlimitní veřejnou zakázku na služby Digitalizace a ukládání v Kraji Vysočina, Krajská digitální spisovna v souladu se zadávací dokumentací dle materiálu RK-38-2011-19, př. 1 formou otevřeného řízení dle zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů;
stanoví,
* že funkci komise pro otevírání obálek s nabídkami u nadlimitní veřejné zakázky na dodávky Digitalizace a ukládání v Kraji Vysočina, Krajská digitální spisovna plní hodnotící komise;
* že kvalifikaci u nadlimitní veřejné zakázky na služby Digitalizace a ukládání v Kraji Vysočina, Krajská digitální spisovna posoudí hodnotící komise;
jmenuje
hodnotící komisi nadlimitní veřejné zakázky na služby Digitalizace a ukládání v Kraji Vysočina, Krajská digitální spisovna dle materiálu RK-38-2011-19, př. 2;
ukládá
odboru informatiky ve spolupráci s odborem regionálního rozvoje zajistit řádný průběh zadávacího řízení nadlimitní veřejné zakázky na služby Digitalizace a ukládání v Kraji Vysočina, Krajská digitální spisovna dle schváleného způsobu zadání, podmínek stanovených v zadávací dokumentací této nadlimitní veřejné zakázky na služby a v navržených termínech.
Odpovědnost odbor informatiky
Termín 30. 11. 2011