Detail materiálu pro radu čj. RK-37-2011-23

NázevProjekt LORIS 2010 až 2011 - dodatek ke smlouvě
Zpracoval M. Rojková
Předkládá P. Pavlinec
Popis problémuOd roku 2003 odbor informatiky každoročně úspěšně realizuje z prostředků EU (Europe for Citizens - Town Twinning) a sponzorů mezinárodní část konference ISSS (Internet ve státní správě a samosprávě) v Hradci Králové - konference LORIS (Local and Regional Information Society) je zaměřena na problematiku rozvoje informační společnosti v regionech EU. Kraj Vysočina vystupuje v roli hlavního pořadatele konference, technickou stránku pořadatelství konference bude realizovat sdružení Český zavináč ve spolupráci se společností TRIADA, spol. s r. o. Společným cílem bude i vlastní propagace v souvislosti s tématem konference - budování informační společnosti v kontextu EU.
Dle nových pravidel programu musel mít projekt minimální dobu trvání dva roky (dříve jeden rok), tzn. žádost nyní zahrnovala dva ročníky konference LORIS - v roce 2010 byla uzavřena smlouva se sdružením Český zavináč a společností TRIADA, která však pokrývala pouze realizaci konference LORIS v roce 2010. Na základě vzájemné dohody všech smluvních stran navrhujeme uzavřít dodatek ke smlouvě - dodatek upravuje smluvní podmínky i pro rok 2011.
Návrh řešení Odbor informatiky navrhuje Radě Kraje Vysočina rozhodnout uzavřít Dodatek ke Smlouvě o organizačních otázkách souvisejících s pořádáním konference LORIS dle materiálu
RK-37-2011-23, př. 1.
StanoviskaOddělení právní a krajského živnostenského úřadu nemá k návrhu usnesení připomínky.
uzavřít dodatek ke smlouvě dle materiálu RK-37-2011-23, př. 1.
Odpovědnost odbor informatiky
Termín 31. 12. 2011