Detail materiálu pro radu čj. RK-36-2011-16

NázevPodlicenční smlouva
Zpracoval K. Mayerová
Předkládá P. Pavlinec
Popis problémuZastupitelstvo kraje Vysočina č. 0116/02/2010/ZK dne 23. 3. 2010 schválilo pilotní realizaci elektronického rezervačního systému pro pacienty nemocnic v kraji Vysočina.
Dne 17. 5. 2010 byla uzavřena Smlouva o spolupráci mezi krajem Vysočina a taiwanskou společností Institute for Information Industry (III), která se na spolupodílí na realizaci tohoto projektu. Držitelem licence na elektronický rezervační systém je Kraj Vysočina, který poskytl práva na využití tohoto systému již Nemocnici Jihlava, příspěvkové organizaci, na základě Podlicenční smlouvy uzavřené dne 17. 12. 2010. Aby systém mohly využívat ostatní nemocnice zřizované Krajem Vysočina, je třeba uzavřít s těmito organizacemi Podlicenční smlouvu.
Návrh řešení Odbor informatiky navrhuje radě kraje uzavřít Podlicenční smlouvu s nemocnicemi zřizovanými Krajem Vysočina (Nemocnice Havlíčkův Brod, příspěvková organizace, Nemocnice Nové Město na Moravě, příspěvková organizace, Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace a Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace) dle vzorové smlouvy, která je přílohou č. 1 materiálu RK-36-2011-16.
StanoviskaOddělení právní a krajského živnostenského úřadu - Oddělení právní a krajského živnostenského úřadu nemá k návrhu usnesení připomínky.
Odbor zdravotnictví - souhlasí.
uzavřít Podlicenční smlouvu s nemocnicemi zřizovanými Krajem Vysočina (Nemocnice Havlíčkův Brod, příspěvková organizace, Nemocnice Nové Město na Moravě, příspěvková organizace, Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace a Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace) dle vzorové smlouvy dle materiálu RK-36-2011-16, př. 1.
Odpovědnost odbor informatiky
Termín 30. 11. 2011