Detail materiálu pro radu čj. RK-20-2011-41

RK-20-2011-41.doc  RK-20-2011-41pr01.doc  RK-20-2011-41pr02.doc
Číslo jednacíRK-20-2011-41
NázevUzavření smluv zakládajících právo provést stavbu
Zpracoval R. Brychta
Předkládá P. Pavlinec
Popis problémuRealizací zakázky, na základě veřejné výzvy Vysočiny, týkající se rozšíření ROWANetu a Technologického centra kraje, jejíž součástí bylo i navýšení stožáru v majektu kraje v obci Ořechov je nutné uzavřít nezbytná stavební povolení a územní řizení. Vysočina jako investor musí zajistit smlouvy o právu stavebníka provést stavbu pro výše zmíněná řízení.
Návrh řešení Odbor informatiky navrhuje uzavřít smlouvy o právu stavebníka provést stavbu mezi Vysočinou jako stavebníkem a paní Divišovou jako majitelkou pozemku parc. č. 8 v k.ú. Ořechov u Telče na kterém je anténní stožár v majetku kraje. Smlouvy se týkají staveb el. přípojky NN a navýšení stožáru o 5m. Smlouvy budou sloužit jako nezbytné podklady pro vydání územního a stavebního povolení. Po dokončení stavby dojde ke geometrickému zaměření, z něhož vyplyne rozsah budoucího majetkoprávního vypořádání. Návrhy smluv jsou uvedeny v materiálech RK-20-2011-41, př. 1. a RK-20-2011-41, př. 2.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
uzavřít mezi Vysočinou na straně investora a paní Divišovou na straně vlastníka pozemků smlouvy zakládající právo provést stavbu, kterými bude zčásti dotčen pozemek parc. č. 8 - ost. plocha, v k.ú. Ořechov u Telče a obci Ořechov.
Odpovědnost odbor informatiky
Termín 29. 7. 2011