Detail materiálu pro radu čj. RK-16-2011-11

RK-16-2011-11.doc  RK-16-2011-11pr01.doc
Číslo jednacíRK-16-2011-11
NázevDodatek č. 1 ke Smlouvě o poskytnutí dotace z ROP JV na projekt Zámek Třebíč - modernizace zámku a zpřístupnění nových expozic
Zpracoval A. Prokešová
Předkládá K. Lisá
Popis problémuUsnesením č. 1918/39/2010/RK Rada kraje Vysočina (dále jen rada kraje ) rozhodla uzavřít Smlouvu o poskytnutí dotace z Regionálního operačního programu NUTS 2 Jihovýchod na projekt Zámek Třebíč - modernizace zámku a zpřístupnění nových expozic.
Radě kraje je nyní předkládán dodatek č. 1 k výše uvedené smlouvě. Důvodem pro uzavření tohoto dodatku je doplnění struktury financování o příspěvek z národních veřejných zdrojů a snížení podílu financovaného z Evropského fondu pro regionální rozvoj. Dotace se nemění a zůstává ve výši 92,5 % předpokládaných celkových způsobilých výdajů projektu.
Návrh řešení Odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu (dále jen OKPPCR ) doporučuje radě kraje rozhodnout o uzavření dodatku č. 1 ke Smlouvě o poskytnutí dotace z Regionálního operačního programu NUTS 2 Jihovýchod na projekt Zámek Třebíč - modernizace zámku a zpřístupnění nových expozic ve znění dle návrhu zaslaného Úřadem Regionální rady regionu soudržnosti Jihovýchod, který je obsahem materiálu RK-16-2011-11, př. 1.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
uzavřít dodatek č. 1 ke Smlouvě o poskytnutí dotace z Regionálního operačního programu NUTS 2 Jihovýchod na projekt Zámek Třebíč - modernizace zámku a zpřístupnění nových expozic dle materiálu RK-16-2011-11, př. 1.
Odpovědnost Odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu
Termín 31. 5. 2011