Detail materiálu pro radu čj. RK-12-2011-04

RK-12-2011-04.doc  RK-12-2011-04pr01.doc
Číslo jednacíRK-12-2011-04
NázevJmenování člena komise pro vyhodnocení soutěže Regionální potravina kraje Vysočina 2011
Zpracoval K. Nedvědová
Předkládá I. Šteklová
Popis problémuIng. Karel Coufal, ředitel Okresní agrární komory v Třebíči, se obrátil na kraj Vysočina s žádostí o jmenování jednoho člena komise pro vyhodnocení soutěže Regionální potravina kraje Vysočina 2011 , kterou Okresní agrární komora Třebíč z pověření Ministerstva zemědělství ČR a kraje Vysočina organizuje.
Vyhodnocení výrobků proběhne v termínu 11. - 13. 5. 2011 v Hotelové škole v Třebíči, Sirotčí ulice. Přesný čas zasedání, jmenovací dekrety a podklady obdrží členové komise s předstihem.
Dopis pana ředitele Coufala je přílohou tohoto materiálu č. 1 (RK-12-2011-04, př. 1).
Návrh řešení Na základě žádosti Ing. Karla Coufala, ředitele Okresní agrární komory v Třebíči, odbor sekretariátu hejtmana navrhuje radě kraje jmenovat do funkce člena komise pro vyhodnocení soutěže Regionální potravina kraje Vysočina 2011 Ing. Josefa Matějka, radního kraje pro oblast zemědělství, lesního a vodního hospodářství, a jako náhradnici jmenovat Ing. Olgu Kameníkovou, vedoucí oddělení zemědělství.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
jmenuje
do funkce člena komise pro vyhodnocení soutěže Regionální potravina kraje Vysočina 2011 Ing. Josefa Matějka, radního kraje pro oblast zemědělství, lesního a vodního hospodářství, a jako náhradnici Ing. Olgu Kameníkovou, vedoucí oddělení zemědělství.
Odpovědnost OSH
Termín 1. 4. 2011