Detail materiálu pro radu čj. RK-36-2010-59

RK-36-2010-59.doc  RK-36-2010-59pr01.pdf
Číslo jednacíRK-36-2010-59
NázevJmenování jednoho zástupce za turistický region Vysočina
Zpracoval Z. Kasalová
Předkládá K. Lisá
Popis problémuJedná se o jmenování jednoho zástupce za turistický region Vysočina jako partnera pro Českou centrálu cestovního ruchu - CzechTourism.
Dne 12. 11. 2010 obdržel kraj Vysočina žádost ředitele agentury Czech Tourism o jmenování jednoho zástupce - koordinátora za turistický region Vysočina. Žádost je obsahem materiálu RK-36-2010-59, př. 1.
Koordinátor představuje pro agenturu Czech Tourism partnera, který zastupuje turistický region. Základním prvkem spolupráce je zajištění efektivní vzájemné komunikace mezi turistickým regionem a agenturou Czech Tourism.
Návrh řešení Odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu Krajského úřadu kraje Vysočina navrhuje Radě kraje Vysočina jmenovat Ing. Tomáše Čiháka, ředitele Vysočina Tourism, příspěvkové organizace, zástupcem za turistický region Vysočina.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
jmenuje
Ing. Tomáše Čiháka - ředitele Vysočina Tourism, příspěvkové organizace, zástupcem za turistický region Vysočina pro jednání s Českou centrálou cestovního ruchu - CzechTourism.
Odpovědnost OKPPCR
Termín 16. 11. 2010