Detail materiálu pro radu čj. RK-24-2010-82

RK-24-2010-82.doc  RK-24-2010-82pr01.doc
Číslo jednacíRK-24-2010-82
NázevProjekt Inovace a podpora praxí na VŠPJ a jejich monitoringu - smlouva o partnerství bez finančního příspěvku
Zpracoval I. Fryšová
Předkládá I. Fryšová
Popis problémuJedná se o uzavření Smlouvy o partnerství bez finančního příspěvku mezi krajem Vysočina a Vysokou školou polytechnickou Jihlava (dále jen VSPJ ) za účelem zajištění realizace projektu Inovace a podpora praxí na VŠPJ a jejich monitoringu (dále jen projekt ).

Usnesením č. 1346/29/2009/RK Rada kraje Vysočina schválila účast kraje Vysočina jako partnera v projektu Inovace a podpora praxí na VŠPJ a jejich monitoringu v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost MŠMT, prioritní osy 2, oblasti podpory 2.2., Vysokoškolské vzdělávání (Rada kraje schvaluje účast kraje Vysočina jako partnera v projektu Inovace a podpora praxí na VŠPJ a jejich monitoringu v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost MŠMT, prioritní osy 2, oblasti podpory 2.2. Vysokoškolské vzdělávání; prohlašuje skutečnosti uvedené v materiálu RK-29-2009-19, př. 3; ukládá Odboru regionálního rozvoje Krajského úřadu kraje Vysočina spolupracovat na přípravě projektové žádosti projektu Inovace a podpora praxí na VŠPJ a jejich monitoringu s žadatelem Vysokou školou polytechnickou Jihlava, se sídlem Tolstého 16, 586 01 Jihlava, IČ: 71226401).
Projekt získal v červnu 2010 podporu, před začátkem realizace projektu je nutné uzavřít smlouva o partnerství bez finančního příspěvku. Smluvními stranami ve smlouvě o partnerství bez finančního příspěvku jsou VSPJ a kraj Vysočina.
Návrh řešení Odbor regionálního rozvoje Krajského úřadu kraje Vysočina (dále jen ORR ) doporučuje Radě kraje Vysočina uzavřít Smlouvu o partnerství bez finančního příspěvku mezi krajem Vysočina a Vysokou školou polytechnickou Jihlava dle materiálu RK-24-2010-82, př. 1.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
Odpovědnost ORR