Detail materiálu pro radu čj. RK-23-2010-03

RK-23-2010-03.doc  RK-23-2010-03pr01.pdf  RK-23-2010-03pr02.pdf
Číslo jednacíRK-23-2010-03
NázevInformace o přijatých opatřeních po kontrole NKÚ
Zpracoval H. Strnadová, K. Kotrba
Předkládá H. Strnadová
Popis problémuV souvislosti se zjištěním Nejvyššího kontrolního úřadu, územního odboru Jihlava byla prověřena situace ostatních akcí tzv. povrchovek , které byly realizovány v roce 2009 za finanční spoluúčasti Regionálního operačního programu NUTS 2 Jihovýchod (dále jen projekty ).
Návrh řešení Odbor dopravy a silničního hospodářství navrhuje Radě kraje Vysočina vzít na vědomí informaci o situaci projektů a rozhodnutí hejtmana nepodat námitky proti zjištění Nejvyššího kontrolního úřadu, a přípisy, kterými toto rozhodnutí bude sděleno Úřadu regionální rady a Nejvyššímu kontrolnímu úřadu dle materiálu RK-23-2010-03, př. 1 a př. 2.
Dále Odbor dopravy a silničního hospodářství navrhuje Radě kraje Vysočina uložit hejtmanovi kraje dojednat další postup s Úřadem regionální rady v návaznosti na zjištěnou situaci u projektů.
StanoviskaOddělení právní a krajského živnostenského úřadu nemá k návrhu usnesení připomínky.
bere na vědomí
informaci o situaci projektů dle materiálu RK-23-2010-03;
bere na vědomí
rozhodnutí hejtmana nepodat námitky proti zjištění Nejvyššího kontrolního úřadu, a přípisy, kterými toto rozhodnutí bude sděleno Úřadu regionální rady a Nejvyššímu kontrolnímu úřadu dle materiálů RK-23-2010-03, př. 1 a RK-23-2010-03, př. 2;
ukládá
hejtmanovi kraje Vysočina dojednat další postup s Úřadem regionální rady v návaznosti na zjištěnou situaci u projektů.
Odpovědnost odbor dopravy a silničního hospodářství
Termín dle schválených termínů