Detail materiálu pro radu čj. RK-17-2010-09

RK-17-2010-09.doc
Číslo jednacíRK-17-2010-09
NázevUzavření smlouvy o výpůjčce na pozemek zahrnutý do dočasného záboru pro stavbu II/360 Rafaelova ul. - Pocoucov
Zpracoval V. Chmela
Popis problémuJedná se o uzavření smlouvy o výpůjčce na pozemek zahrnutý do dočasného záboru pro stavbu II/360 Rafaelova ul. - Pocoucov .
Tato stavba by měla být spolufinancována z prostředků EU v rámci ROP. Silnice II/360 je součástí páteřní silniční sítě kraje Vysočina. Rekonstrukce silnice II/360 řeší výškovou i směrovou přeložku stávající trasy silnice. Celková délka trasy je 1880 m.
Z projektové dokumentace zpracované společností Dopravoprojekt Brno a.s. vyplývá potřeba uzavření smlouvy o výpůjčce s vlastníkem pozemku par. č. 1809/1 ostatní plocha o výměře 28 m2 v katastrálním území Pocoucov. Pozemek bude sloužit pro úpravu zemědělského sjezdu. Vlastníkem předmětného pozemku je město Třebíč.
Návrh řešení Odbor majetkový navrhuje uzavřít s vlastníkem pozemku par. č. 1809/1 ostatní plocha v katastrálním území Pocoucov nutným pro stavbu II/360 Rafaelova ul. - Pocoucov smlouvu o výpůjčce. Výpůjčka bude uzavřena na dobu určitou a to na dobu pěti let s účinností ode dne uzavření smlouvy o výpůjčce.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
uzavřít mezi městem Třebíč jako půjčitelem a krajem Vysočina jako vypůjčitelem smlouvu o výpůjčce na pozemek par. č. 1809/1 ostatní plocha v katastrálním území Pocoucov, na dobu určitou a to na dobu pěti let s účinností ode dne uzavření smlouvy o výpůjčce.
Termín 31. 12. 2010