Detail materiálu pro radu čj. RK-07-2010-37

RK-07-2010-37.doc  RK-07-2010-37pr1.doc  RK-07-2010-37pr2.pdf
Číslo jednacíRK-07-2010-37
NázevSmlouva o smlouvě budoucí o zřízení věcného břemene pro stavbu Připojení výjezdového pracoviště ZZS kraje Vysočina v Přibyslavi na páteřní optickou síť kraje ROWANet
Zpracoval R. Brychta
Předkládá P. Pavlinec
Popis problémuV souvislosti se vznikem nových pracovišť ZZS kraje Vysočina vznikl požadavek na jejich napojení na páteřní optickou datovou síť kraje Vysočina ROWANet. Jedná se o pracoviště Přibyslav, Velká Bíteš, Jemnice.
Návrh řešení Vzhledem k rekonstrukci ulice Žižkova v Přibyslavi jejímž investorem je kraj Vysočina, jeví se jako nejvýhodnější řešení v rámci této stavby realizovat přípolož chráničky v ul. Žižkova do budovy ZZS. Trasa chráničky je vyznačena v materiálu RK-7-2010-37-pr2. Ukončení chráničky bude na jedné straně realizováno v objektu ZZS a vnitřními rozvody po budově. Na opačné straně bude na křižovatce ulic Žižkova, Tylova a Bechyňova náměstí ukončena chránička v kabelové komoře. Do chráničky bude následně zafouknut a vyveden optický kabel z budovy ZZS, nově položenou trasou až do kabelové komory, dále stávající chráničkou až do budovy Městského úřadu - technologické místnosti - racku ROWANet.

Pro územní souhlas je v souvislosti s pokládkou chráničky a záfukem optického kabelu v ulici Žižkova zapotřebí uzavřít smlouvu o smlouvě budoucí o zřízení věcného břemene s Městem Přibyslav dle návrhu RK-07-2010-37, př. 1 včetně přílohy RK-07-2010-37, př. 2. Chránička bude uložena v pozemku Města Přibyslav p.c. 1657/2 v kat. území Přibyslav.

Další výjezdové pracoviště ve Velké Bíteši a Jemnici není možné minimálně do doby realizace další etapy rozvoje krajské sítě připojit k síti ROWANet. Vnitřní rozvody jsou u obou pracovišť na optiku připraveny. Datové připojení bude prozatímně řešeno u těchto pracovišť technologií ADSL a VPN.
StanoviskaOdbor majetkový nemá k návrhu připomínky.
uzavřít smlouvu o budoucí smlouvě o zřízení věcného břemene s budoucími oprávněnými a smlouvy o zřízení věcného břemene s oprávněnými za podmínek dle materiálů
RK-07-2010-37, př. 1 a RK-07-2010-37, př. 2.
Odpovědnost odbor informatiky
Termín 30. 4. 2010